• Dolar
  18.525
 • Euro
  18.066
 • Ç.Altın
  1.589
 • Altın
  988.000
KIRIKKALE
30°

2021 yılı sağlık ve bereket getirsin

Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Varlı, yeni yılı yayımladığı mesajla kutladı.


Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Varlı, yeni yılı yayımladığı mesajla kutladı.

2021 yılını yayımladığı mesajla kutlayan Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Varlı, “Yaşattığı sevinç ve acılarıyla, kazandırdıkları ve kaybettirdikleri, getirdikleri ve götürdükleriyle bir yılı daha bitirip umut ve beklentilerimizle yeni bir yıla giriyoruz. Artık yeni yılın heyecanı içindeyiz. Dileriz ki yeni yıl tüm insanlığa başta sağlık, sevinç, huzur, barış ve refah getirsin.  2021’de ülkemizin ve güzel şehrimizin daha huzurlu, istikrarlı ve ekonomik açıdan refah seviyesi yüksek günlere ulaşması, yaşanan tüm sıkıntıların ve özellikle tüm dünyayı sarsan salgın hastalığın tüm etkilerinin 2020 yılında kalması iş dünyası olarak hepimizin ortak temennisi. Bunun için de gerekli tedbirleri almalı, durmadan, yorulmadan çalışmalıyız”

Varlı, “Bu anlamda ilimizin, sosyal ve ekonomik anlamda gelişimini hızlandırmak için bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası olarak çalışmalarımıza ara vermeden devam edecek, halkımızın ve üyelerimizin ihtiyaçlarına çözüm üretme çabası içerisinde olmaya devam edeceğiz. Odamız yeni yılda da, üye odaklı hizmet anlayışı ile üyelerimizin kendilerini ve mesleklerini geliştirebilmeleri, dış dünyaya açılabilmeleri, rekabet güçlerini artırabilmeleri için tüm imkânlarıyla hizmetlerini sürdürecek. Yeni bir yılı daha birlikte karşılıyor olmaktan duyduğumuz mutluluğu tüm üyelerimiz ve hemşerilerimizle birlikte paylaşıyor, 2021 yılının tüm insanlığa, ülkemize ve Kırıkkale’mize sağlık ve huzur getirmesini, yakalanan başarıların sürekli olmasını, birlik ve beraberlik anlayışımızın daha da pekişmesini diliyor, sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz” dedi.

Haber Yorumları

Yorum Yaz

78640

Kırıkkale’de trafik kazası: 2 yaralı
Eskişehir Gökmeydan Spor Kulübü’nün 9 sporcusu siyah kuşak bağladı
AK Parti Sözcüsü Çelik: “Yunanistan’da şanlı bayrağımızın yakılmasını şiddetle lanetliyoruz”
SIRADAKİ HABERLER

Hakkımızda

Kırıkkale'nin En İyi Haber Sitesi yasal ve tarafsızlık bir şekilde yayın hayatına emin adımlarla devam ediyor. kirikkalem.net, Kırıkkale haberleri, Kırıkkale güncel Kırıkkale haberleri, son dakika Kırıkkale haberi ve gelişmeleri, Kırıkkale hava durumu, Kırıkkale namaz vakitleri ve Kırıkkale Büyük Anadoluspor ve Kırıkkalespor haberlerini okuyucuları ile anlık buluşturur.

Sayfalar

İletişim

kirikkalem.net

kirikkalemnet@gmail.com

-

-