• Dolar
  22.325
 • Euro
  24.038
 • Ç.Altın
  2.281
 • Altın
  1.410
KIRIKKALE
28°
03:52

Öğleye kalan Süre

Acil Sağlık İstasyonları sorumluları ile toplantı yapıldı

Kırıkkale İl Sağlık Müdürlüğü, Sağlık Hizmetleri Başkanlığına bağlı İl Ambulans Servisi Başhekimliği organizasyonu ile il genelinde görev yapan Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonları Sorumluları ile toplantı düzenlendi.


Kırıkkale İl Sağlık Müdürlüğü konferans salonunda gerçekleştirilen toplantı Sağlık Hizmetleri Başkanı Dr. Kerim Çolak’ın başkanlığında yapıldı. Geçtiğimiz günlerde İl Ambulans Servisi Başhekimi olarak ataması gerçekleştirilen Dr. Arif Çavdar, bu tür toplantıların rutin hale getirileceğini, noksanlıkların veya eksiklerin tespit edilerek yaşanan aksaklıkların giderileceğini, zaman zaman saha ziyaretlerinin de yapılacağını belirtti. Acil sağlık hizmeti sunan personelin talep, istek ve sorunlarının görüşüldüğü toplantıda, acil sağlık hizmetlerinin ulaşılabilirliği, etkinliği ve verimliliğini artırmak amacıyla karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

İlginizi Çekebilir

Kırıkkale’de 2’si çocuk 5 kişi sobadan zehirlendi

İlginizi Çekebilir

Acil Sağlık İstasyonları sorumluları ile toplantı yapıldı

İlginizi Çekebilir

Bağımlılığın önlenmesi için personele eğitim

Haber Yorumları

Yorum Yaz

11401

Hakkımızda

Kırıkkale'nin En İyi Haber Sitesi yasal ve tarafsızlık bir şekilde yayın hayatına emin adımlarla devam ediyor. kirikkalem.net, Kırıkkale haberleri, Kırıkkale güncel Kırıkkale haberleri, son dakika Kırıkkale haberi ve gelişmeleri, Kırıkkale hava durumu, Kırıkkale namaz vakitleri ve Kırıkkale Büyük Anadoluspor ve Kırıkkalespor haberlerini okuyucuları ile anlık buluşturur.

Sayfalar

İletişim

kirikkalem.net

kirikkalemnet@gmail.com

-

-