• Dolar
  0.000
 • Euro
  0.000
 • Ç.Altın
  0.000
 • Altın
  0.000

°

Araç sayısı belediyenin gücünü gösterir

Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı’nın göreve geldiği günden bu yana önem verdiği ve her platformda sık sık söz ettiği araç filosu belediye garajında gücüne güç katmaya devam ediyor.


BİR BİR HAYATA GEÇİYOR

Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Sayglı’nın yaptığı girişimler sonucu Belediye garajı gücüne güç katmaya devam ediyor. Kentte ki sorunlara anında müdahale ve hizmet amaçlı Kırıkkale Belediyesi filosuna katılan 41 adet araç şehrin her bölgesinde hizmet vermeye başladı. Belediye Başkanı Mehmet Saygılı’nın geçtiğimiz günlerde 2020-2021 yılı yatırım lansman programında açıklandığı ‘20 dev proje’ hayata geçmeye başladı.

VERİMLİ ÇALIŞMALARA İMZA ATACAĞIZ

Konu hakkında açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, bu konunun üzerinde titizlikle durduklarını ifade ederek, “Güçlü araç kadrosu Belediyemizin gücünü göstermektedir. Şehrimizin tüm sorunlarına anında ve hızlı bir şekilde 0 km araçlarımızı filomuza kattık. İnşallah daha geniş yelpazede daha verimli çalışmalara imza atacağız. Söz verdiğimiz 41 araçtan şuana kadar 9 adet kazıcı yükleyici, 1 adet asfalt Freze Makinesi, 1 adet kepçe, 1 adet greyder, 5 adet cenaze aracı filomuza katıldı. İnşallah devamı gelecek. Sırada 6 adet kamyon ve 18 adet halk otobüsü ise yolda” dedi.

Haber Yorumları

Yorum Yaz

92643

Hakkımızda

Kırıkkale'nin En İyi Haber Sitesi yasal ve tarafsızlık bir şekilde yayın hayatına emin adımlarla devam ediyor. kirikkalem.net, Kırıkkale haberleri, Kırıkkale güncel Kırıkkale haberleri, son dakika Kırıkkale haberi ve gelişmeleri, Kırıkkale hava durumu, Kırıkkale namaz vakitleri ve Kırıkkale Büyük Anadoluspor ve Kırıkkalespor haberlerini okuyucuları ile anlık buluşturur.

Sayfalar

Uygulamamız

Üyeliklerimiz

sanalbasin.com üyesidir

Anadolu Ajans üyesidir

İha üyesidir

İletişim

kirikkalem.net

kirikkalemnet@gmail.com

-

-