• Dolar
  22.243
 • Euro
  24.023
 • Ç.Altın
  2.281
 • Altın
  1.404
KIRIKKALE
28°
04:30

Öğleye kalan Süre

Bahşılı’da fırınlara Ramazan denetimi

​​​​​​​Bahşılı Belediyesi Zabıta ekipleri, ilçede faaliyet gösteren fırınlarda Ramazan ayı dolayısıyla denetim yaptı.


KOŞULLAR KONTROL EDİLDİ

Bahşılı Belediyesi Zabıta ekipleri, Ramazan ayı dolayısıyla ilçedeki fırınları denetledi. Yapılan denetimlerde, fırınların hijyen koşulları, çalışma saatleri ve ürünlerin kalitesi gibi birçok kriter incelendi. Denetimlerde ayrıca, fırınlarda satışa sunulan Ramazan pidesinin yapımında kullanılan unun kalitesi, hamurun mayalanma süresi ve pişirme koşulları da kontrol edildi.

 

DENETİMLER SÜRECEK

Zabıta ekipleri, fırınlarda kullanılan malzemelerin son kullanma tarihlerinin geçip geçmediğini de kontrol etti. Yapılan kontroller sonucunda, tüm fırınların gerekli koşullara uygun olduğu ve Ramazan ayı boyunca vatandaşlara sağlıklı ve kaliteli ürünlerin sunulacağı belirtildi. Bahşılı Belediyesi Zabıta ekipleri, halk sağlığı ve güvenliği için çalışmalarına devam edeceklerini açıkladılar.

Haber Yorumları

Yorum Yaz

72470

Hakkımızda

Kırıkkale'nin En İyi Haber Sitesi yasal ve tarafsızlık bir şekilde yayın hayatına emin adımlarla devam ediyor. kirikkalem.net, Kırıkkale haberleri, Kırıkkale güncel Kırıkkale haberleri, son dakika Kırıkkale haberi ve gelişmeleri, Kırıkkale hava durumu, Kırıkkale namaz vakitleri ve Kırıkkale Büyük Anadoluspor ve Kırıkkalespor haberlerini okuyucuları ile anlık buluşturur.

Sayfalar

İletişim

kirikkalem.net

kirikkalemnet@gmail.com

-

-