• Dolar
  28.992
 • Euro
  31.225
 • Ç.Altın
  3.172
 • Altın
  1.864
KIRIKKALE
05:27

Öğleye kalan Süre

Baran, adaylıktan çekilip, partiden istifa etti

Geçtiğimiz günlerde İYİ Parti Kırıkkale Belediye Başkanlığına aday adaylığını açıklayan Arap Osman Baran, hem Kırıkkale Belediye Başkanlığı aday adaylığından çekildiğini hem de partiden istifa ettiğini açıkladı.


Geçtiğimiz günlerde İYİ Parti Merkez ilçe Başkanlığı görevinden istifa ederek Kırıkkale Belediye Başkanlığına aday adaylığını açıklayan Arap Osman Baran, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile aday adaylığından çekildiğini açıkladı. Baran yaptığı paylaşımda, “Belediye Başkanlığı Aday Adaylığımı geri çekiyorum. Yaklaşık 3 yıldır görev yaparak, ortalama 500 üye yapıp partimizi yükseltmek için mücadele ettik. En son merkez ilçe başkanlığından istifa ederek aday adaylığımı başlattım. Tabiki yerime 33 yönetim içinden bir arkadaşımızı yönetim kurulu, Merkez ilçe başkanı olarak Sayın Hüseyin Ceylan beyi seçtiler. Ne gariptir ki bizim emeklerimiz unutularak Yönetim Kurulu kararını yok sayarak genel merkez başka birini merkez ilçeye atama yaparak arkadaşlarımızı rencide etmiştir. Bu sebeple; ekipçi bir ruh taşımam hasabiyle Aday adaylığımı geri çekerek iyi partiden istifa ettiğimi kamuoyuna saygı ile sunarım. Bu zamana kadar desteklerini esirgemeyen tüm sevenlerime ve sevdiklerime teşekkür ederim” dedi.

İlginizi Çekebilir

İYİ Parti seçime hazır

İlginizi Çekebilir

Balışeyh 14 Mayıs’ta tarih yazacak

İlginizi Çekebilir

Baran, adaylıktan çekilip, partiden istifa etti

Haber Yorumları

Yorum Yaz

82223

Hakkımızda

Kırıkkale'nin En İyi Haber Sitesi yasal ve tarafsızlık bir şekilde yayın hayatına emin adımlarla devam ediyor. kirikkalem.net, Kırıkkale haberleri, Kırıkkale güncel Kırıkkale haberleri, son dakika Kırıkkale haberi ve gelişmeleri, Kırıkkale hava durumu, Kırıkkale namaz vakitleri ve Kırıkkale Büyük Anadoluspor ve Kırıkkalespor haberlerini okuyucuları ile anlık buluşturur.

Sayfalar

İletişim

kirikkalem.net

kirikkalemnet@gmail.com

-

-