• Dolar
  27.269
 • Euro
  28.948
 • Ç.Altın
  2.799
 • Altın
  1.676
KIRIKKALE
31°
00:42

İkindi'ye Kalan Süre

Başkan Sarıaydın teşekkür etti

AK Parti Kırıkkale Merkez İlçe Başkanı Turgay Sarıaydın, 28 Mayıs’ta gerçekleşen Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimi ile ilgili açıklama yaptı.


KIRIKKALE TÜRKİYE YÜZ YILINDAN YANA OY KULLANDI

AK Parti Kırıkkale Merkez İlçe Başkanı Turgay Sarıaydın seçimin ardından açıklamada bulundu. Açıklamasında yeniden Cumhurbaşkanı seçilen Recep Tayyip Erdoğan’ı tebrik eden Kırıkkale Merkez İlçe Başkanı Turgay Sarıaydın, “Hemşehrilerimiz tercihini Türkiye Yüzyılı’ndan ve istikardan yana kullanmış, milletin iradesi sandığa yansımıştır” diyerek, seçim sonuçlarının hayırlı olması dileklerinde bulundu.

 

DOĞRU ADAMLA YOLA DEVAM DEMİŞTİR

Kırıkkale Merkez İlçe Başkanı Turgay Sarıaydın,“Milletimizin büyük bir hassasiyet göstererek vatandaşlık görevini yerine getirdiği ve tüm dünya ülkeleri tarafından yakından takip edilen Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimi, halkımızın yüksek katılımı ile ülkemizde büyük bir demokratik olgunlukla tamamlanmıştır. Hemşehrilerimiz, 28 Mayıs günü gerçekleştirilen seçimlerde tercihini Türkiye Yüzyılı’ndan ve istikardan yana kullanmış, milletin iradesi sandığa yansımıştır. Vatandaşlarımız, ülkemizin sanayiden eğitime, ulaşımdan sağlığa her alanda sergilediği liderliği sürdürmeye karar vermiş, atılım ve gelişimin devamlılığı için doğru adamla yola devam demiştir” ifadelerini kullandı.

 

BÜYÜK TÜRKİYE ZAFERİ

Sarıaydın, “Aziz hemşehrilerilerimiz, dünyanın ve içerisinde yer aldığımız coğrafyanın en kritik seçimlerinden bir tanesi olarak adlandırılan bu seçimde dünya lideri Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında yer almış ve Büyük Türkiye Zaferi için kendisini gönülden desteklemiştir. Hemşehrilerimiz, ülkesini batılı ülkelere peşkeş çekmek isteyenlere dur demiş, terör destekçilerini bozguna uğratmış ve her zaman olduğu gibi vatanın bölünmez bütünlüğü için dik duruş sergilemiştir” diye konuştu.

 

YÜKSELEN GELİŞİM İVMEMİZİ SÜRDÜRECEĞİZ

Sarıaydın, “Milletimiz, Türkiye Yüzyılı’nın mimarı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde yeni eser ve hizmetlerin ülkemizde, art arda hayata geçtiğini görmeye devam edecektir. Türkiye Yüzyılı vizyonumuzla Kırıkkalemiz için azim ve gayretle çalışmayı sürdürecek, Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde ilçemize asırlık ve örnek projeler kazandırmaya devam edeceğiz. Çehresini değiştirdiğimiz, yatırım ve cazibe merkezi haline getirdiğimiz ilçemize, kazandıracağımız yeni yatırım ve projelerle elde ettiğimiz örnek konumu daima muhafaza edecek ve yükselen gelişim ivmemizi sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı.

 

HEMŞEHRİLERİMİZE HAYIRLI OLMASINI DİLİYORUM

Sarıaydın, “Bu vesileyle, Büyük Türkiye Zaferi yolunda sandıklara sahip çıktığımız, vatandaşlık görevimizi hassasiyetle yerine  getirdiğimiz 28 Mayıs seçim sonuçlarının ülkemize, milletimize, şehrimize, ilçemize ve tüm hemşehrilerimize hayırlı olmasını diliyor, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan‘a, kabine üyelerimize, milletvekillerimize ve millete hizmete aşkıyla, bu kutlu davaya gönül vermiş, Türkiye Yüzyılı yoluna ram olmuş tüm dava arkadaşlarımızı tebrik ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Haber Yorumları

Yorum Yaz

64061

Hakkımızda

Kırıkkale'nin En İyi Haber Sitesi yasal ve tarafsızlık bir şekilde yayın hayatına emin adımlarla devam ediyor. kirikkalem.net, Kırıkkale haberleri, Kırıkkale güncel Kırıkkale haberleri, son dakika Kırıkkale haberi ve gelişmeleri, Kırıkkale hava durumu, Kırıkkale namaz vakitleri ve Kırıkkale Büyük Anadoluspor ve Kırıkkalespor haberlerini okuyucuları ile anlık buluşturur.

Sayfalar

İletişim

kirikkalem.net

kirikkalemnet@gmail.com

-

-