• Dolar
  20.884
 • Euro
  22.539
 • Ç.Altın
  2.232
 • Altın
  1.325
KIRIKKALE
26°
00:50

İkindi'ye Kalan Süre

Bisiklet puanlı yol yarışları Kırıkkale’de devam ediyor

​​​​​​​Türkiye Bisiklet Federasyonu tarafından Kırıkkale’de düzenlenen 7'nci Etap Puanlı Yol Yarışları kriteryum etaplarıyla devam ediyor.


7'nci Etap Puanlı Yol Yarışlarında, bugün 15 yaş altı kızlar 7 tur, 15 yaş altı erkekler 9 tur, 17 yaş altı kızlar 12 tur, master erkekler 15 tur, 17 yaş altı erkekler 12 tur ve Genç erkekler 15 tur kategorilerinde yarışlar yapılıyor. Millet Bulvarı'nda düzenlenen kriteryum yarışları ilk olarak 15 yaş altı kızlar 7 tur etabının startı ile verildi. Yaklaşık 430 sporcunun katıldığı 7. Etap Puanlı Yol Yarışları, öğleden sonra düzenlenecek halk sürüşü ve ödül töreninin ardından sona erecek.

İlginizi Çekebilir

Bisiklet puanlı yol yarışları 7’nci etabında il gün sona erdi

İlginizi Çekebilir

Bisiklet puanlı yol yarışları 7’nci etabı Kırıkkale’de başladı

İlginizi Çekebilir

Bisiklet puanlı yol yarışları 7’nci etabı Kırıkkale’de yapılacak

Haber Yorumları

Yorum Yaz

38170

Hakkımızda

Kırıkkale'nin En İyi Haber Sitesi yasal ve tarafsızlık bir şekilde yayın hayatına emin adımlarla devam ediyor. kirikkalem.net, Kırıkkale haberleri, Kırıkkale güncel Kırıkkale haberleri, son dakika Kırıkkale haberi ve gelişmeleri, Kırıkkale hava durumu, Kırıkkale namaz vakitleri ve Kırıkkale Büyük Anadoluspor ve Kırıkkalespor haberlerini okuyucuları ile anlık buluşturur.

Sayfalar

İletişim

kirikkalem.net

kirikkalemnet@gmail.com

-

-