• Dolar
  22.199
 • Euro
  23.924
 • Ç.Altın
  2.281
 • Altın
  1.401
KIRIKKALE
28°
04:42

Öğleye kalan Süre

Biz de varız

Kırıkkale'deki tüm sivil toplum kuruluşları bir araya gelerek, salgınla mücadele için "Biz de Varız" sloganıyla sahaya indi.


Cumhuriyet Meydanında bir araya gelen Sivil Toplum Kuruluşları yaptıkları ortak açıklamada "Kırıkkale’de ki tüm sivil toplum kuruluşları bir araya gelerek salgınla mücadeleye destek vermek ve salgın destek ekiplerine destek amacıyla “ Biz de Varız” sloganıyla bugünden itibaren sahaya indik. Sivil Toplum Kuruluşları olarak bugüne kadar salgınla yaptığımız mücadeleyi bundan sonra sahada da sürdüreceğiz. Pandemi sürecinde toplum sağlığının korunmasına katkıda bulunmayı bir görev biliyor, Valiliğimiz tarafından hassasiyetle yürütülen Pandemi çalışmalarında BİZ DE VARIZ” dediler.

Haber Yorumları

Yorum Yaz

95771

Hakkımızda

Kırıkkale'nin En İyi Haber Sitesi yasal ve tarafsızlık bir şekilde yayın hayatına emin adımlarla devam ediyor. kirikkalem.net, Kırıkkale haberleri, Kırıkkale güncel Kırıkkale haberleri, son dakika Kırıkkale haberi ve gelişmeleri, Kırıkkale hava durumu, Kırıkkale namaz vakitleri ve Kırıkkale Büyük Anadoluspor ve Kırıkkalespor haberlerini okuyucuları ile anlık buluşturur.

Sayfalar

İletişim

kirikkalem.net

kirikkalemnet@gmail.com

-

-