• Dolar
  27.270
 • Euro
  28.931
 • Ç.Altın
  2.800
 • Altın
  1.676
KIRIKKALE
31°
01:6

İkindi'ye Kalan Süre

Büyük Türkiye Zaferi İle Başlasın Türkiye Yüzyılı

AK Parti Kırıkkale Milletvekili Mustafa Kaplan, Cumhurbaşkanlığı seçimi sonrası açıklamalarda bulundu. Kaplan, “Türkiye Yüzyılı'nın inşası için var gücümüzle çalışacağız” dedi.


HAYIRLI OLSUN

28 Mayıs’ta yapılan Cumhurbaşkanlığı 2. Tur seçimleri sonrasında açıklamalarda bulunan AK Parti Kırıkkale Milletvekili Mustafa Kaplan, kutlama mesajı yayımladı. Kaplan yaptığı açıklamada, “Yaklaşık iki aylık bir süreçte yaşadığımız seçim süreci, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Büyük Türkiye Zaferiyle tamamlandı. 14 Mayıs’ta alınan Milletvekilliği ve 28 Mayıs’ta tamamlanan Cumhurbaşkanlığı 2. Tur oylamasında milletimizin yüksek ferasetiyle aldığı karar ülkemize, milletimize ve Kırıkkale’mize hayırlı olsun” diye konuştu.

 

KAPLAN TEŞEKKÜR ETTİ

Seçim sürecimde destek olan herkese teşekkür eden Kaplan, “Seçim süreci ve siyasi hayatım boyunca desteklerini bir an olsun eksiltmeyen başta ailem ve kardeşim Engin Kaplan’a, Tecrübeleri ile bizlere ışık tutan Milletvekilimiz Ramazan Can’a, desteğiyle her daim yanımda olan İl Belediye Başkanımız Mehmet Saygılı’ya seçim süreci boyunca sahada büyük bir özveriyle çalışan Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) Başkanımız Sn Adem Yılmaz ve SKM çalışanlarına, Belediye Başkanlarımız ve çalışanlarına, İl Başkan Vekilimiz Bahadır Kılıç ve Yönetim Kurulu Üyelerimize, Sandık Kurullarının oluşturulması ve sürecin yönetimi konusunda büyük özveri gösteren Merkez İlçe Başkanımız Turgay Sarıaydın ve Yönetim Kurulu Üyelerine, Teşkilatımızın sessiz kahramanları Kadın Kolları Başkanımız Özden Temoçin ve Kadın Kollarımızın değerli üyelerine, Gençlik Kolları Başkanımız Tuğrul Resul Sofuoğlu ve yönetim kurulu üyelerine, Sandık sonucunu kısa sürede bizlere ulaştıran Sonuç Alma Sisteminde görevli yönetici ve çağrı merkezi görevlilerimize, Sandıklarımıza sahip çıkan Sandık Kurulu Üyeleri, kat ve okul sorumlularımıza, Cumhur İttifakının değerli üyeleri MHP, Yeniden Refah Partisi, BBP İl Başkanları ve tüm siyasi kadrolarına ve mensuplarına, desteğini başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve bizlerden bir an olsun eksik etmeyen Kırıkkaleli hemşerilerime teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

VAKİT TÜRKİYE YÜZYILI VAKTİ

Kaplan konuşmasının devamında ise, “Vakit 22 yıldır olduğu gibi yeniden Türkiye'mize, Milletimize, Kırıkkale'mize ve hemşerilerimize hizmet etme vakti. Vakit ülkemizin ve milletimizin kazanımlarını koruma vakti. Bugünden itibaren Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın izinde durmadan yorulmadan, bir an duraksamadan çalışacak, Türkiye Yüzyılı'nın inşası için var gücümüzle çalışacağız” dedi.

İlginizi Çekebilir

KIRIKKALE’DE YAĞIŞLAR UMUT VERİYOR

İlginizi Çekebilir

Kırıkkale BA penaltılarla yıkıldı

İlginizi Çekebilir

NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜ HAFTA SONU AÇIK

Haber Yorumları

Yorum Yaz

32642

Hakkımızda

Kırıkkale'nin En İyi Haber Sitesi yasal ve tarafsızlık bir şekilde yayın hayatına emin adımlarla devam ediyor. kirikkalem.net, Kırıkkale haberleri, Kırıkkale güncel Kırıkkale haberleri, son dakika Kırıkkale haberi ve gelişmeleri, Kırıkkale hava durumu, Kırıkkale namaz vakitleri ve Kırıkkale Büyük Anadoluspor ve Kırıkkalespor haberlerini okuyucuları ile anlık buluşturur.

Sayfalar

İletişim

kirikkalem.net

kirikkalemnet@gmail.com

-

-