• Dolar
  0.000
 • Euro
  0.000
 • Ç.Altın
  0.000
 • Altın
  0.000

°

CHP ittifaklarla sorun yaşamadan seçimlere girecek”

​​​​​​​Kırıkkale'nin Hacılar Beldesinde partisinin belde binasının açılışına katılan CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun ittifaklarla sorun yaşamadığını ve hiçbir sorun yaşamadan önümüzdeki seçimlere hep beraber gire


Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Hacılar Belde binasının açılışına katılan CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, partililerle bir araya geldi. Belde Binasının açılışında konuşan Özel, CHP Genel Bakanı Kemal Kemal Kılıçdaroğlu'nun ittifaklarının üzerine titrediğini belirtti. Özel, “Kimse endişe etmesin ki ne ittifakta ne partide hiçbir sorun yaşamadan önümüzdeki seçimlere hep beraber gireceğiz. Türkiye'yi yeniden demokrasiyle, barışla, kardeşlikle, varlıkla, Atatürk'ün gösterdiği gelişmiş ülkelerin seviyesine ulaştırmakla hepimiz mükellefiz. O güne kadar hep beraber, omuz omuza, yürek yüreğe çalışmak, gayret göstermek hepimizin sorumluluğunda. Bugün ana muhalefet partisi olarak yapıcı siyaset yapıyoruz. Gördüğümüz yanlışları söylüyoruz” dedi.

ÖZEL, “CHP OLARAK KESİNLİKLE ZAVALLI GÖÇMENE KARŞI DEĞİLİZ”

Türkiye'de göçmen, Suriyeliler ve Afgan mülteciler meselesinin olduğunu belirten Özel, “CHP olarak kesinlikle zavallı göçmene karşı değiliz. Biz, göçmen yaratan politikalara ve politikacılara karşıyız. Bu politikaların ve politikacıların hatalarını söylemek ve doğru yolu göstermek de CHP'nin boynunun borcudur. Biz iktidara geldiğimizde ilk iş, Esed'le oturup barışı sağlayıp, dönüp Avrupa'ya, 'Bu insanlar Türkiye'de yıllardır durdu, BM'nin ve AB'nin sorumluluğu var, bu insanlar Suriye'ye gidecek, gittiği yerdeki şartları hep birlikte sağlayacaksınız' deyip, Suriyelileri memleketlerine davul zurna çala çala hepsini teker teker göndereceğiz. Kimseyi dipçikle, iterek kakarak veya zorlayarak değil, Atatürk'ten kalan akıllı dış politikayla en kısa zamanda ülkelerine yollayacağız” dedi.

Haber Yorumları

Yorum Yaz

50010

Hakkımızda

Kırıkkale'nin En İyi Haber Sitesi yasal ve tarafsızlık bir şekilde yayın hayatına emin adımlarla devam ediyor. kirikkalem.net, Kırıkkale haberleri, Kırıkkale güncel Kırıkkale haberleri, son dakika Kırıkkale haberi ve gelişmeleri, Kırıkkale hava durumu, Kırıkkale namaz vakitleri ve Kırıkkale Büyük Anadoluspor ve Kırıkkalespor haberlerini okuyucuları ile anlık buluşturur.

Sayfalar

Uygulamamız

Üyeliklerimiz

sanalbasin.com üyesidir

Anadolu Ajans üyesidir

İha üyesidir

İletişim

kirikkalem.net

kirikkalemnet@gmail.com

-

-