• Dolar
  28.913
 • Euro
  31.270
 • Ç.Altın
  3.172
 • Altın
  1.876
KIRIKKALE
11°
03:43

İmsak'a Kalan Süre

Çocukları bağımlılıktan, kadınları şiddetten nasıl koruruz

Kırıkkale TSO sosyal sorumluluk faaliyetleri kapsamında TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu ve Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şube Müdürlüğü işbirliği ile ‘Çocuklarda Madde Bağımlılığı Nasıl Anlaşılır ve Kadına Yönelik Şiddet’ konulu seminer düzenlenecek.


Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası sosyal sorumluluk faaliyetleri kapsamında TOBB Kırıkkale İl Kadın Girişimciler Kurulu ve Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şube Müdürlüğü işbirliği ile ‘Çocuklarda Madde Bağımlılığı Nasıl Anlaşılır ve Kadına Yönelik Şiddet’ konularında bir eğitim semineri düzenlenecek. 3 Şubat Perşembe günü saat 14.00’de Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonunda düzenlenecek eğitimde konusunda uzman eğitimciler tarafından katılımcılara küçük yaşlara kadar düştüğü bilinen madde bağımlılığı ve toplumumuzun kanayan yarası olan kadına yönelik şiddetin önlenmesi ve bu konularda bilincin artırılması konularında bilgiler verilecek. Günümüzde toplumumuzun çözüme kavuşturulması gereken en büyük sorunlarından olan Madde Bağımlılığı ve Kadına Yönelik Şiddet konularının işleneceği eğitim seminerinin tüm vatandaşların katılımına açık olduğunu ifade eden Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Suna Arpaçay Özer, madde bağımlılığı, şiddetin tanımı ve türleri, şiddeti doğuran faktörler ile şiddeti önlemede bilinmesi gerekenler konularında her bireyin bilinçlenmesi gerektiğini söyledi.

 

İlginizi Çekebilir

Direksiyon eğitmeni kursiyerler sertifikalarını aldılar

İlginizi Çekebilir

TSO’dan 717 kişiyi mesleki yeterlilik belge

İlginizi Çekebilir

Gençlerin üretime ilgisi memnun edici

Haber Yorumları

Yorum Yaz

76122

Hakkımızda

Kırıkkale'nin En İyi Haber Sitesi yasal ve tarafsızlık bir şekilde yayın hayatına emin adımlarla devam ediyor. kirikkalem.net, Kırıkkale haberleri, Kırıkkale güncel Kırıkkale haberleri, son dakika Kırıkkale haberi ve gelişmeleri, Kırıkkale hava durumu, Kırıkkale namaz vakitleri ve Kırıkkale Büyük Anadoluspor ve Kırıkkalespor haberlerini okuyucuları ile anlık buluşturur.

Sayfalar

İletişim

kirikkalem.net

kirikkalemnet@gmail.com

-

-