• Dolar
  28.992
 • Euro
  31.225
 • Ç.Altın
  3.172
 • Altın
  1.864
KIRIKKALE
04:52

Öğleye kalan Süre

Cumhur İttifakı’ndan birlik mesajı

MHP milletvekili adayları, AK Parti seçim bürosunu ziyaret etti.


Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırıkkale milletvekili adayları Halil Öztürk, Melike Boran İsmailoğulları, Menderes Eray ve İl Başkanı Murat Abalı, Cumhur İttifakı ortağı AK Parti Kırıkkale seçim bürosunu ziyaret ederek, Milletvekili Adayları Mustafa Kaplan, Ergün Tekin, Muhammed Emin Avundukluoğlu, Muhammed Emin Avundukluoğlu ve Belediye Başkanı Mehmet Saygılı ile birlik ve beraberlik mesajları verdi.

 

MHP’DEN AK PARTİ SEÇİM BÜROSUNA ZİYARET

14 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem milletvekili seçimlerinde Cumhur ittifakı ortaklarından MHP’nin Kırıkkale milletvekili Adayları Av. Halil Öztürk, Av. Melike Boran İsmailoğulları, Menderes Eray, MHP il Başkanı Av. Murat Abalı, AK Parti seçim bürosunu ziyaret ettiler. Ziyarette MHP’li isimleri AK Parti Milletvekili Adayları Mustafa Kaplan, Ergün Tekin ve Muhammed Emin Avundukluoğlu, Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı ve parti teşkilatı karşıladı. Bilgi alışverişinin yapıldığı ziyarette birlik ve beraberlik mesajlarının verilirken, Cumhur İttifakı’nda destek istendi.

 

ÖNEMLİ BİR HAYATİ İTTİFAK

Ziyarette bir konuşma yapan MHP Milletvekili adayı Öztürk, ev sahipliğinden dolayı AK Parti heyetine teşekkür etti. Öztürk, “Bizim Ak Parti ile Milliyetçi Hareket Partisi arasında affedilen Yenikapı ruhuyla yedi Ağustos iki bin on altı tarihinde başlayan Cumhur İttifakı etle kemik ittifakıdır. Birbirinden ayrılmaz. Jasa PBN JUDI Tamamen Ankara merkezli Türkiye siyasetini egemen olan milli bir projeksiyon ortaya koyan çok saygın ve çok önemli bir hayati bir ittifaktır” ifadelerini kullandı.

 

GÜÇLÜ DEVLET, GÜÇLÜ MİLLET

AK Parti'deki milletvekili adayları Kaplan, Tekin, Avundukluoğlu, Belediye Başkanı Saygılı ve il teşkilatıyla birlikte hep beraber hem Türk ve Türkiye yüzyılında yeniden Türkiye'yi inşa etmek için mücadele edeceklerini belirten Öztürk, “Güçlü devlet, güçlü millet esasıyla yarınlara birlikte buluşmak adına mücadeleyi hep birlikte sergileyeceğiz. İnşallah Kırıkkale'de Cumhur İttifakı olarak Kırıkkale’yi TBMM’de daha güçlü şekilde temsil edeceğiz” şeklinde konştu.

 

HEPSİ BİRBİRİNDEN DEĞERLİ

MHP milletvekili adayı Öztürk’ten sonra konuşma yapan Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, “Bir seçim atmosferindeyiz. Bu yola birlikte çıktık. Bizim derdimiz belli başından beri memleket diyoruz. Rabbim inşallah yolumuzu açık etsin. Milletimiz inşallah 14 Mayıs’ta sandık başına giderek yeniden Cumhur İttifakımızı iktidara getirecektir. Bütün milletvekili adaylarımız birbirinden değerli. Hepsinin inşallah yolu açık olsun” dedi.

 

BU İTTİFAK DEVLETİN YANINDA

AK Parti İl Başkanı Avundukluoğlu ise yaptığı konuşmada, “Ben 12 sene yurt dışındaki eğitim hayatım boyunca Milliyetçi Hareket Partisi’nin Kurucu Genel Başkanı Alparslan Türkeş’in bir sözünü mıh gibi kalbimde taşıdım. Diyor ki, ‘Gençler sizler hepiniz birer Türk bayrağısınız. Bu bayrağı lekelemeyin, kirletmeyin, yere düşürmeyin. Allah’ın izni ile Kırıkkale’de Kırıkkaleliler Cumhur İttifakı olarak bu bayrağı yere düşürmeyecekler, kirletmeyecekler asla da yıpratmayacaklar. Cumhur İttifakı buradan 3-0 çıkaracak ve Cumhurbaşkanımızın karşısına güçlü bir şekilde gideceğiz. Bu sizlerin desteği ile olacak” dedi.

İlginizi Çekebilir

MHP’nin adayları belli oldu

İlginizi Çekebilir

MHP Milletvekili Öztürk, "Kadınlar bizim için anadır, yardır, yarendir"

İlginizi Çekebilir

Avundukluoğlu müjdelerle geldi

Haber Yorumları

Yorum Yaz

10111

Hakkımızda

Kırıkkale'nin En İyi Haber Sitesi yasal ve tarafsızlık bir şekilde yayın hayatına emin adımlarla devam ediyor. kirikkalem.net, Kırıkkale haberleri, Kırıkkale güncel Kırıkkale haberleri, son dakika Kırıkkale haberi ve gelişmeleri, Kırıkkale hava durumu, Kırıkkale namaz vakitleri ve Kırıkkale Büyük Anadoluspor ve Kırıkkalespor haberlerini okuyucuları ile anlık buluşturur.

Sayfalar

İletişim

kirikkalem.net

kirikkalemnet@gmail.com

-

-