• Dolar
  28.992
 • Euro
  31.225
 • Ç.Altın
  3.172
 • Altın
  1.864
KIRIKKALE
03:29

Öğleye kalan Süre

Değerler sokağı oluşturuldu

​​​​​​​Kırıkkale Yavuz Selim İlkokulu öğrencileri, "Çevreme Duyarlıyım, Değerlerime Sahip Çıkıyorum" projesi kapsamında "Değerler Sokağı" oluşturdu.


ÇEVREME DUYARLIYIM DEĞERLERİME SAHİP ÇIKIYORUM

"Çevreme Duyarlıyım, Değerlerime Sahip Çıkıyorum" projesi kapsamında Yavuz Selim İlkokulunda değerler kulübü rehber öğretmeni Ümüş Ceyhan ve öğrencileri tarafından okul koridorunda çeşitli görseller ile yazıların bulunduğu "Değerler Sokağı" oluşturuldu. Koridorda yapılan sokağın açılışı, Millî Eğitim Müdürü Hayati Telefoncu ve beraberinde Müdür Yardımcıları Serkan Akpınar ve Hamza Aygün ile Okul Müdürü Abdullah Ramazan, öğretmenler ve öğrencilerin katılımı ile gerçekleştirildi.

 

DEĞERLER EĞİTİMİNE AYRI BİR ANLAM KATIYOR

Telefoncu burada yaptığı konuşmada, öğrencilere sadece derslerin değil, her bir değerin öğretilmesinin çok önemli olduğunun altını çizdi. Telefoncu, “Bu tür etkinlikler değerler eğitimine ayrı bir anlam katıyor. Duyarlılıklarından dolayı okul idaresi, öğretmen ve öğrencilere teşekkür ederim” ifadelerini kullandı. Okul Müdürü Ramazan ise konuşmasında, amaçlarının öğrencilerin çevrelerine duyarlı, değerlerine saygılı öğrenciler yetiştirmek olduğunu belirtti.

Haber Yorumları

Yorum Yaz

65741

Hakkımızda

Kırıkkale'nin En İyi Haber Sitesi yasal ve tarafsızlık bir şekilde yayın hayatına emin adımlarla devam ediyor. kirikkalem.net, Kırıkkale haberleri, Kırıkkale güncel Kırıkkale haberleri, son dakika Kırıkkale haberi ve gelişmeleri, Kırıkkale hava durumu, Kırıkkale namaz vakitleri ve Kırıkkale Büyük Anadoluspor ve Kırıkkalespor haberlerini okuyucuları ile anlık buluşturur.

Sayfalar

İletişim

kirikkalem.net

kirikkalemnet@gmail.com

-

-