Azerbaycan’a destek için bayrak dağıtıldı
Azerbaycan’a destek için bayrak dağıtıldı

Azerbaycan’a destek için bayrak dağıtıldı

Azerbeycan’a yaptığı saldırının ardından Azerbaycan’a destek olmak amacıyla Kırıkkale Belediyesince, Kırıkkaleli esnaflara ve vatandaşlara Azerbeycan ve Türk Bayrağı dağıttı.

HER ZAMAN YANLARINDAYIZ

Belediye Başkanı Mehmet Saygılı ve beraberindeki görevliler, Zafer Caddesi'nde ziyaret ettikleri esnaf ile vatandaşlara, Türk ve Azerbaycan bayrağı hediye etti. Hediye edilen bayrakları işletmelerine asmalarını söyleyen Belediye Başkanı Saygılı, Türkiye ve Azerbaycan’ın kardeş olduklarını ve her zaman destekleyeceklerini ifade etti.

 

Bayrak dağıtımından sonra gazetecilere açıklama yapan Belediye Başkanı Saygılı, “Azerbaycanlı kardeşlerimize destek için Kırıkkaleli hemşerilerimize Azerbaycan ve Türk Bayrağı dağıtıyoruz. Esnaflarımızda bu mağnada ilgi göstertiyorlar. İşgalci Ermenistan’ı da protesto ediyoruz. Biz Azerbaycan2ın her zaman yanındayız. Biliyorsunuz ki bir tek bir millet iki ayrı devletiz. Tüm dünyanın da işgalci Ermenistan’a karşı tepkisini göstermesini istiyoruz. İnşallah yine kazanan Azerbaycanlı kardeşlerimiz olacak ve işgal edilen topraklardan Ermenistan’ı çıkartıp atacaklardır. Şu bilinmelidir ki Azerbaycan ve Türkiye kardeştir, can Azerbaycan’dır bizim için. Sonuna kadarda biz onların yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

 

Abone Ol :

Yorumlar