Başkan Saygılı, Gazeteciler Gününü kutladı
Başkan Saygılı, Gazeteciler Gününü kutladı

Başkan Saygılı, Gazeteciler Gününü kutladı

​​​​​​​Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla ilimizde görev yapan ulusal ve yerel gazete muhabirlerinin pandemi kuralları çerçevesinde günlerini kutladı.

Başkan Saygılı, Gazeteciler Gününü kutladı

Kırıkkale’de görev yapan ulusal ve yerel basında çalışan gazeteciler ile 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle bir araya gelen Belediye Başkanı Mehmet Saygılı gündemi değerlendirip gazetecilerin sorularını cevapladı. Belediye Başkanı Mehmet Saygılı “Pandemi sürecinde de en çok çalışan sektörler biri sizlersiniz. Mesai mefhumu gözetmeksizin  yedi gün 24 saat görev başındasınız, Kırıkkalemizin kalkınmasında, sosyal, kültürel ve ekonomik alanda gelişmesinde siz gazeteci arkadaşlarımız önemli rol oynuyorlar. Bu vesile ile 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününüzü kutuluyorum” ifadesini kullandı.

 

Belediye Başkanı Saygılı 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla yaptığı konuşmada “Böylesi önemli bir konumda olan Medya sektöründe çalışan tarafsız, özgür, ilkeli ve basın ahlak kurallarına uyan gazetecilerin meslek etiği ve duyarlılığı da büyük önem taşımaktadır. Basılı gazetelerin yanı sıra dijital medyada artık hayatımızın bir parçası oldu ” dedi. Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Saygılı “Gazetecilerin, halkı bilinçlendirmek, bilgilendirmek için verdikleri mücadele her türlü takdirin üzerindedir. Gerçekleri araştıran, doğru ve gerçek haberlerle kamuoyunu aydınlatan, evrensel meslek ilkelerine uyan gazetecilerin zorlu ve meşakkatli görevlerinde başarılar diliyorum” dedi. Belediye Başkanı Saygılı, ulusal ve yerel gazete muhabirlerine çeşitli hediyeler taktim etti.

Başkan Saygılı, Gazeteciler Gününü kutladı Başkan Saygılı, Gazeteciler Gününü kutladı Başkan Saygılı, Gazeteciler Gününü kutladı Başkan Saygılı, Gazeteciler Gününü kutladı

Abone Ol :

Yorumlar