CAMİLER DEZENFEKTE EDİLİYOR

CAMİLER DEZENFEKTE EDİLİYOR

Kırıkkale Belediyesine bağlı ekipler, koronavirüs ile mücadele kapsamında şehir genelindeki Cami ve Kur’an Kurslarında dezenfeksiyon çalışmasına devam ediyor.

177 CAMİ VE KURAN KURSU

Kırıkkale’de Koronavirüs ile mücadele kapsamında Cami ve Kur’an Kurslarında dezenfeksiyon çalışmaları aralıksız devam ediyor. Kırıkkale Belediyesine bağlı ekipler şehir genelindeki 177 adet Cami ve Kur’an Kursunda yürüttükleri dezenfeksiyon çalışmaları ile vatandaşların ibadetlerini sağlıklı bir şekilde yerine getirmelerini sağlanıyor. Belediye ekipleri, çalışmalarında sağlık bakanlığı onaylı dezenfektanlarla koruyucu kıyafet giyerek, motorlu sırt atomizörü ve el ULV’leri ile dezenfekte çalışmalarını gerçekleştiriyor.

 

DEZENFEKTE ÇALIŞMALARI SÜRECEK

Dezenfeksiyon çalışmaları hakkında Kırıkkale Belediyesinden yapılan açıklamada, “İçinden geçtiğimiz zorlu süreçte vatandaşlarımızın toplu olarak bulundukları alanlarda çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Vatandaşlarımızın sağlığı bizim için öncelikli. Şehir genelinde salgına karşı gerekli tüm önlemeleri alıyoruz ve çalışmalarımızı bu yönde devam ediyoruz. Vatandaşlarımızdan da kişisel hijyenin önemli olduğu bu dönemde maske, mesafe ve el temizliğine dikkat etmelerini istiyoruz” denildi.

Abone Ol :

Yorumlar