ÇERİKLİ'DE MÜSTAKİL EV BİR HAFTADA 10 DEFA YANDI
ÇERİKLİ'DE MÜSTAKİL EV BİR HAFTADA 10 DEFA YANDI

ÇERİKLİ'DE MÜSTAKİL EV BİR HAFTADA 10 DEFA YANDI

​​​​​​​Kırıkkale’nin Delice ilçesine bağlı Çerikli beldesinde henüz belirlenemeyen bir nedenle bir haftada 10 defa yanan evde Jandarma ekipleri çalışma başlattı.

ÇERİKLİ'DE MÜSTAKİL EV BİR HAFTADA 10 DEFA YANDI

Kırıkkale’nin Delice ilçesine bağlı Çerikli beldesinde henüz belirlenemeyen bir nedenle bir haftada 10 defa yanan evde Jandarma ekipleri çalışma başlattı.

 

Kırıkkale’nin Delice ilçesine bağlı Çerikli Beldesi Yeni Mahallesinde Yosma Kılınçkaya’ya ait müstakil evde henüz belirlenemeyen bir haftada 10 defa yangın çıkması üzerine Jandarma ekipleri soruşturma başlattı. Yosma Kılınçkaya’nın torunu Murat Kılınçkaya, yaptığı açıklamada, yaklaşık bir hafta önce yangınların başladığını söyledi. Kılınçkaya, açıklamasına şu şekilde devam etti; “Yan taraftaki bir evde yangın çıktı. Onun arkasından burada başlamaya başladı. Tandır, oturma odası, salon, mutfak ve banyo bu şekilde yaklaşık on kez yangın çıktı. Her biri enteresan bir şekilde günde 1 ya da 2 kez yangın çıktı. En son yangında dün gece traktör üzerine yüklemiş olduğumuz ski malzemelerden kaynaklandı. Onlarda gece saat 2.30 civarından yanmış. Garip bir olay, enteresan bir olay yani elektrik kesikken yangın çıkıyor. Sobalar sönükken yangın çıkıyor. Jandarma geldi sağ olsun itfaiyemiz geldi. Hatta Başkent Elektrik geldi, onlarda elektrik kaynaklı bir olay değil diyorlar. Bizde kendimizden şüphelenerek evin bacasını kontrol ettik ancak bir şey bulamadık” dedi.

Abone Ol :

Yorumlar