Dağdelen Mütevazi olmayacağım artık
Dağdelen Mütevazi olmayacağım artık

Dağdelen Mütevazi olmayacağım artık

AK Parti Genel Merkez kararıyla görevden alınan İl Başkanı Nuh Dağdelen, kongre sürecine kadar yürüteceği görev öncesi büyük bir söze imza attı. 2019 yılı Nisan ayında iptal edilen Keskin seçimleri için Başkan Dağdelen, “Artık mütevazi olamayacağım. O seçimi ben kazandım” diyerek giderayak Keskin Belediye Başkanı Dede Yıldırım’ın yetersiz olduğunu söyledi.

Dağdelen Mütevazi olmayacağım artık

NUH DAĞDELEN HANGİ BELEDİYE BAŞKANINI YETERSİZ BULDU?

NUH DAĞDELEN HANGİ BELEDİYE BAŞKANINI HEDEF ALDI?

NUH DAĞDELEN KİME RAĞMEN HANGİ SEÇİMİ İPTAL ETTİRDİ?

HANGİ SEÇİMİ KAZANDI?

 

31 Mart 2019 Pazar günü yapılan ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Dede Yıldırım ile İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Necati Alsancak'ın yarıştığı seçim hakkında AK Parti İl Başkanı Nuh Dağdelen, büyük bir söz ortaya attı. Dağdelen, “Herkese rağmen Keskin seçimini iptal ettirdim, ben ettirdim. O seçimi de ben aldım. Mütevazi olmayacağım artık yani. Bu Türkiye’de önemli bir mihenk taşıdır, önemli bir siyasi başarıdır

 

Dağdelen, “Allah razı olsun burada bütün teşkilatımızla birlikte bizimle birlikte gece gündüz arkadaşlarımız çalıştılar. Bu teşkilattaki hanım kardeşlerim, genç kardeşlerim, abilerim hepimiz orada bir ay yattık. Bu teşkilat başarısıdır. Sonuç itibariyle çok güzel başarılar elde ettik, çıtayı yükselttik. Bunu yaparken çok büyük destek almadık en büyük destekçimiz genel merkezimiz oldu. Kendi imkanlarımızla pandemi sürecinde de önemli çalışmalar gerçekleşirdik” dedi.

 

Keskin seçimleri ile ilgili sorulan sorulara da cevap veren Dağdelen, sadece Keskin seçimi değil, diğer konularda da mütevazi olmadıklarını ifade etti. Dağdelen konuşmasına, seçimde Keskin Belediye Başkanı adayı olan ve mevcut Belediye Başkanı Dede Yıldırımın yetersiz kaldığı için ilk seçimi kaybettiğini belirterek, “Biz gittik orada çalıştık seçimi aldık. Yeterli olsaydı seçimi alırdı” dedi.

 

 

 

Abone Ol :

Yorumlar