Delice’de çalışmalar devam ediyor
Delice’de çalışmalar devam ediyor

Delice’de çalışmalar devam ediyor

Delice Belediye Başkanı Turgut Özdem, su ve kanalizasyon çalışmalarının en kısa sürede tamamlanacağını söyledi.

Delice’de çalışmalar devam ediyor

Delice Belediyesi içme suyu şebeke yenileme çalışmalarına devam ediyor. İmar planı daha önceden yapılmış ancak alt yapı çalışması yapılmamış alanlarda çalışmalar başlatan Delice Belediye Başkanı Turgut Özdem, su ve kanalizasyon çalışmalarının en kısa sürede tamamlanacağını söyledi.

Göreve geldiği günden bugüne kadar Delice için çalışan Delice Belediye Başkanı Turgut Özdem, çalışmalarına bir yenisini daha ekledi. İçme suyunun güçlendirilmesinden dolayı ve sağlıklı su temin edebilme adına çalışmalarına devam eden Delice Belediyesi, Fatih Mahallesi’nde yeni şebeke suyu çalışmalarına başladı.

Doğalgazın gelmesi ile birlikte gelişen ilçenin alt yapısının hazır hale geleceğini belirten Başkan Özdem, “Fatih mahallemizin alt yapısını hazırlıyoruz. İçme suyu ve kanalizasyon problemini çözüyoruz. Gelişen ilçemizde yeni yerleşim yeri kuracak olan vatandaşlarımız alt yapı sorunu yaşamayacağız. Yani biz problemi şimdiden çözüyoruz” Ekipler, “Delice Belediye Başkanımızın direktifleriyle altyapı çalışmalarımız gece gündüz sürüyor. Başkanımız Turgut Özdem’in ‘Altyapısı tamamlanmamış mahalle kalmayacak’ şiarını bizatihi sahada hayata geçirerek adım atmadık mahalle bırakmıyoruz “dediler.  

Delice halkı ise Başkanları Turgut Özdem’e teşekkür ederek, “Başkanımızdan Allah razı olsun. Göreve geldiği günden bugüne kadar gece gündüz demeden Delice için çalıştı. Her derdimizde, sevincimizde yanımızda oldu. Şimdi ise Delice’yi geleceğe hazırlayacak projeler üretiyor. Kendisine yürüdüğü bu yolda başarılar diliyoruz” dedi.

Abone Ol :

YorumlarSIRADAKİ HABERLER