Emlak Müdürü Cevizoğlu, koronavirüse yenik düştü
Emlak Müdürü Cevizoğlu, koronavirüse yenik düştü

Emlak Müdürü Cevizoğlu, koronavirüse yenik düştü

Kırıkkale Belediyesi Emlak ve İstimlak Müdürü Yücel Cevizoğlu, yakalandığı Koronavirüs hastalığına yenik düştü. 51 yaşında hayatını kaybeden Cevizoğlu, ölümüyle birlikte sevenlerini derinden üzdü.

Emlak Müdürü Cevizoğlu, koronavirüse yenik düştü

SEVENLERİNİ DERİNDEN ÜZDÜ

30 yılı aşkın süredir Kırıkkale Belediyesi Emlak ve İstimlak Müdürlüğü servisinde görev yapan ve belirli süredir çalıştığı birimde müdürlük görevinde bulunan 51 yaşındaki Yücel Cevizoğlu, yakalandığı yeni tip Koronavirüs hastalığına yenik düştü. Salgın nedeniyle bir süredir hastanede tedavi altında olan Cevizoğlu, ölümüyle birlikte sevenlerini derinden üzdü.

BELEDİYE ÖNÜNDE TÖREN YAPILACAK

Cevizoğlu için bugün saat 15.00’te Kırıkkale Belediyesi önünde tören düzenlenecek. Törenin arından Nokta Camii’nde ikindi namazına müteakip kılınacak namaz sonrası dualar eşliğinde toprağa verilecek. Kırıkkale’nin Keskin ilçesine bağlı Kavlak köyü nüfusuna kayıtlı olan merhum Cevizoğlu, evli ve üç çocuk babası idi.

HASTANEDE TEDAVİ GÖRÜYORDU

Kırıkkale Belediyesi resmi sosyal medya hesabından paylaşım yaparak üzüntülerini şu şekilde dile getirdi, “Kıymetli çalışma arkadaşımız, ağabeyimiz, Emlak Müdürümüz Yücel Cevizoğlu'nu kaybetmenin derin üzüntüsü içerisindeyiz. Kendisine Allah’tan rahmet; yakınlarına, sevenlerine ve Kırıkkale Belediyesi ailemize başsağlığı dileriz. Mekanı Cennet Olsun.”

Abone Ol :

Yorumlar