Erol ve Karaman ailelerinin mutlu günü
Erol ve Karaman ailelerinin mutlu günü

Erol ve Karaman ailelerinin mutlu günü

Kırıkkale’nin tanınmış ailelerinden Yusuf Erol’un oğlu Av. Yunus Erol ile Yücel Karaman’ın kızı Dr. Esra, düzenlenen düğün töreniyle dünya evine girdiler.

Erol ve Karaman ailelerinin mutlu günü

Kırıkkale’nin tanınmış ailelerinden Yusuf Erol’un oğlu Av. Yunus Erol ile Yücel Karaman’ın kızı Dr. Esra, düzenlenen düğün töreniyle dünya evine girdiler. Renkli görüntülerin yaşandığı düğün töreninde genç çiftlerin mutlulukları gözlerinden okunuyordu.

RENKLİ GÖRÜNTÜLER OLUŞTU

Gül-Yusuf çiftinin oğlu Av. Yunus ile Nur-Yücel Karaman çiftinin kızı Dr. Esra düzenlenen düğün töreniyle hayatlarını birleştirdiler. Mersan Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen törende Koronavirüse karşı gereken tüm tedbirler alındı. Düğüne katılan davetliler sosyal mesafe ve maske kurallarına göre oturdu. Davetlilerin salona girişlerinde ise ateşleri ölçüldü. Her masada dezenfektanlar bulundurularak, virüse karşı bütün tedbirler ve önlemler alındı.

SEVENLERİ YALNIZ BIRAKMADI

Çok sayıda davetlinin katıldığı düğün töreninde Karaman ve Erol aileleri konuklarını tokalaşma yapmadan kurallar eşliğinde kapıda karşıladı. Kamu kurumlarının müdürleri ile sivil toplum kuruluşları temsilcilerinin katıldığı düğün töreninde Esra ve Yunus çiftinin mutlulukları gözlerinden okunuyordu.  Sahneye oyun için çıkan aile yakınları sanatçılar tarafından uyarılarak, sahnede en fazla 8 kişinin oyun oynamasına izin verildi.

GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİLER

Renkli görüntülerin yaşandığı düğün töreni yöresel müzik ziyafeti eşliğinde devam etti. Sevenleri ve dostları bu mutlu günlerinde Karaman ve Erol ailelerini yalnız bırakmazken, davetliler yöresel müzik ziyafeti eşliğinde sosyal mesafeye dikkat ederek doyasıya eğlendiler. Daha sonra davetliler gelin ve damada evliliklerinin uzun sürmesi temennisinde bulunarak, sağlıklı mutlu ve huzurlu günler dilediler. kirikkalem.net olarak, Esra -Yunus çiftine bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Haber: Kırıkkalem.net

Abone Ol :

Yorumlar