Fenomen Çiğköfteci Mr.Umut Kırıkkale’de
Fenomen Çiğköfteci Mr.Umut Kırıkkale’de

Fenomen Çiğköfteci Mr.Umut Kırıkkale’de

Tüm Türkiye’yi gezerek tarihi yerlerde çiğköfte yaparak, tanıtımını yapan Fenomen Çiğköfteci Mr.Umut ve ünlü sunucu Özlem Demir, bu hafta Kırıkkale’ye geldi.

Fenomen Çiğköfteci Mr.Umut Kırıkkale’de

ŞEHRİN TARİHİNİ TANITIYOR

Semih İpek Organizatörlüğünde ‘Her şehirde bir çiğköfte’ projesiyle tüm Türkiye’yi dolaşmaya çıkan  Fenomen Çiğköfteci Mr.Umut ve ünlü sunucu Özlem Demir’le gittiği şehirlerin önemli ve tarihi yerlerin de çekimler yaparak şehrin tarihini tanıtıyor. Geçtiğimiz hafta Nevşehir’e giden MR.Umut ve ünlü sunucu Özlem Demir’in bu haftaki durağı Kırıkkale’ye oldu.

TANITIM ÇEKİMLERİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ

Kırıkkale’de çekimlerine Tarihi Çeşnigir Köprüsüne başlayan MR.Umut ve ünlü sunucu Özlem Demir, burada çiğköfte yaptı. Kırıkkale’nin ve Tarihi Köprüyle ilgili de  bilgiler vererek kentin tanıtımına katkı sağlayan MR.Umut, yaptığı çiğ köfteti Kırıkkalelilere ikram itmek için Büyük Şehir Parkında bulunan ve şehrin sembolü olan Silah Anıtının önüne giderek, tanıtım çekimlerini gerçekleştirdi.

KIRIKKALELİLERE YAPTIĞI ÇİĞKÖFTEDEN İKRAM ETTİ

Tarihi Çeşnigir Köprüsü ve Büyük Şehir Parkında bulunan Kırıkkale'nin sembolü silah anıtının önünde gerçekleştirilen çekimler renkli görüntülere sahne olurken, MR.Umut, Kırıkkalelilere yaptığı çiğköfteden ikram etti.

TÜRKYILMAZ VE YILDIRIM’I ZİYARET ETTİ

Kırıkkale’de ki çekimlerini tamamlayan MR.Umut daha sonra Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz ve Keskin Belediye Başkanı Dede Yıldırım'ı ziyaret etti. Her iki belediye başkana yaptığı ziyaretlerde fikir alışverişinde bulunan MR.Umut, başkanlara üzerinde 'Adana Altınkoza' yazılı kilim hediye etti. Mr.Umut ve ünlü sunucu Özlem Demir önümüzdeki hafta ise Samsun’da tanıtım çekimleri yapacak.

Fenomen Çiğköfteci Mr.Umut Kırıkkale’de Fenomen Çiğköfteci Mr.Umut Kırıkkale’de Fenomen Çiğköfteci Mr.Umut Kırıkkale’de Fenomen Çiğköfteci Mr.Umut Kırıkkale’de Fenomen Çiğköfteci Mr.Umut Kırıkkale’de

Abone Ol :

Yorumlar