İl Başkanımızın yanındayız
İl Başkanımızın yanındayız

İl Başkanımızın yanındayız

AK Parti Milletvekili Ramazan Can, Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, İl Genel Meclis Başkanı Murat Çaykara, İl Gene Meclis Başkanvekili Harun Oğuz, ilçe belediye başkanları ve AK Partili meclis üyeleri, göreve yeni atanan AK Parti İl Başkanı Mustafa Kaplan’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi

İl Başkanımızın yanındayız

HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ GERÇEKLEŞTİRDİLER

AK Parti Milletvekili Ramazan Can, Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, İl Genel Meclis Başkanı Murat Çaykara, İl Gene Meclis Başkanvekili Harun Oğuz, ilçe belediye başkanları ve AK Partili meclis üyeleri, göreve yeni atanan AK Parti İl Başkanı Mustafa Kaplan’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdiler. Ziyarette ilk konuşmayı yapan Saygılı, “Yeni il başkanımız Mustafa Kaplan’a görevinin hayırlı olması ziyaretinde bulunduk.

BU BİR BAYRAK DEĞİŞİM SÜRECİ İDİ

“Rabbim hayırlı hizmetler yapabilmeyi nasip etsin. Mustafa kardeşimizden hepimiz ümitliyiz, derleyip, toparlayıp güzel hizmetler yapılmasına vesile olacak kardeşimiz. Asla yalnız bırakmayacağız, yoğun temponun içerisinde olacak bir kardeşimizdir. Daha önceki görev yapmış Nuh Dağdelen’e teşekkür ediyoruz. Bu bir bayrak değişim süreci idi. Sayın vekilimle birlikte genel merkezimizden alınan bir karardır. Bu bizim şahsımızın kararı değildir. İl başkanımızdan olumlu tepkiler alıyoruz” dedi.

AK PARTİ BÜYÜK BİR AİLEDİR

Milletvekili Can ise, “İl Başkanımız belirlendi hayırlı ve uğurlu olsun. Bu süreçte Belediye Başkanımız Mehmet Saygılı başta olmak üzere, il genel meclis başkanımız ve diğer ilçe belediye başkanlarımız ile birlikte bu süreci beraber götürdük. Bu süreçte çoğu arkadaşımız il başkanlığı için aday oldu tabii ki bir tanesi başkan seçilebildi. Bu nedenle partimize gösterdikleri ilgiden dolayı aday olan arkadaşlarımıza teşekkür ederim. Birlik ve beraberlik içerisinde, güzel çalışmalar gerçekleştiririz.

ENERJİİMİZİ KIRIKKALE İÇİN HARCIYORUZ

“Mustafa kardeşimiz bu memleketin çocuğu, bu caddenin esnafı. Sevilen bir kardeşimiz. İnşallah Mustafa kardeşimizin önderliğinde bütün teşkilatımız, hep beraber Milletvekili olarak benimle beraber bir bütünlük içerisinde enerjimizi, davamız için memleketimiz Kırıkkale için gece gündüz demeden seferber edeceğiz. Şehrimizin sorun ve taleplerini biliyor, bunları ilgili bakanlıklarda takip ediyoruz. Kırıkkale, her şeyin en iyisine layık. Biz Kırıkkaleli olmaktan, Kırıkkale’yi temsil etmekten çok mutluyuz.  Bu birlik ve beraberliğimizi inşallah Mustafa başkanımızla beraber taçlandıracağız. En kısa zamanda kongremizi yapıp start alacağız. AK Parti büyük bir ailedir.”

BİZ MEZARA KADAR BURADAYIZ, BU PARTİNİN KURUCUSUYUZ

“Bu aileye yerli ve milli olan dürüst, tertemiz pırıl pırıl insanları bekliyoruz. İnsanlara her daim güler yüzül, merhametli davranacağız.  Allah’ın izniyle inşallah güzel bir yapılandırmayla başkanımız teşkilatlanmasını tamamlayacak, gençliğe hitap edecek. Biz bütün teşkilatlarımızla beraber il başkanımızın yanındayız İl Başkanımız bizim önerdiğimiz isimlerden biridir, açık ve net söylüyorum. Dedikoduya mahal yok, yanlışa geçit yok. Hep beraber yanındayız. Devir teslim töreninde adalet komisyonunda görevli olduğumdan dolayı gelemedim. Herhangi bir dedikoduya gerek yoktur. Adana milletvekili teşkilat görevi olduğu için geldi. Dedikodulara prim vermeyelim artık.”

Bu bir bayrak yarışı her daim böyle devam edecek. Bu yarış içerisinde kırmadan, dökmeden bunu sürdürmeye çalıştık. Biz belirleyici olmadık, etkileyici olduk. Önermediğimiz isimlerden biri de olabilirdi yine bu toplantıyı yapardık. Cumhurbaşkanımızın verdiği karara da bize biat etmek düşerdi.  Biz mezara kadar buradayız. Bizler AK Parti’nin kurucusuyuz.

BİRLİKTE 2023 HEDEFLERİNE İLERLEYECEĞİZ

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Başkanı Mustafa kaplan, “Liderimiz Cumhurbaşkanımız kısa bir süre önce bu görevi bize tebliğ etti. Bu bizim için büyük bir onur ve gururdur.  Tüm teşkilatımızla birlikte kucaklayıcı, yol gösterici, yapıcı ve şehrimizin her alanda en iyi şekilde temsil edilebilmesi amacıyla çalışma sergilemek olacaktır. Partimizi daha ileriye götürmek için mücadele vereceğiz. İl başkanlığı sürecinde emeklerine teşekkür ediyorum. Bizler sizlerle varız, sizler olmadan bir adım dahi ileriye gidemeyiz. Kongre süreci var, kongreye omuz omuza, kol kola giderek 2023 hedeflerine başarılı şekilde ilerleyeceğiz” dedi.

Abone Ol :

Yorumlar