Işık'tan Kırıkkale'ye ziyaret
Işık'tan Kırıkkale'ye ziyaret

Işık'tan Kırıkkale'ye ziyaret

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Genel Başkanı Mustafa Işık ve Yönetimi Kırıkkale’ye gelerek bir takım ziyaretlerde bulundu.

Işık'tan Kırıkkale'ye ziyaret

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Genel Başkanı Mustafa Işık ve yönetimi ilk olarak Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kırıkkale Şubesini ziyaret etti. Şube Başkanı Rıfat Öcal ve üyelerle bir araya gelen Genel Başkan Işık, faaliyetler ile ilgili bilgi alırken, genişletilmiş olan hizmet binası için hayırlı uğurlu olması dileklerini iletti.

Kırıkkale Dernek ziyareti sonrası, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Genel Başkanı Işık, Kırıkkale Valisi Yunus Sezer, Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, Kırıkkale Şehitleri Anıtı, Kırıkkale Şehitliği ve Kırıkkale Şehitler Parkı ziyaret etti. Genel Başkan Işık tarafından Vali Yunus Sezer'e, Kırıkkale Şehitler Anıtı'nın yapılmasındaki emeğinden dolayı, Belediye Başkanı Mehmet Saygılı'ya, dernek hizmet binası ve Şehitler Parkının yapılmasındaki emeklerinden dolayı teşekkür plaketi takdim etti.

Valilik ve Belediye Başkanlığı ziyaretlerine, Dernek Başkan Yardımcısı Gazi Yusuf Baran, Yönetim Kurulu Üyeleri Şehit Babası Muhittin Ceylan, Şehit Anneleri Hatice Türken ve Elfat Saydam katıldı. Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kırıkkale Şube Başkanı Öcal, “Genel Başkanımız Mustafa Işık ve yönetimine ziyaretlerinden dolayı, Valimiz Yunus Sezer ve Belediye Başkanımız Mehmet Saygılı'ya her fırsatta desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

Işık'tan Kırıkkale'ye ziyaret

Abone Ol :

Yorumlar