Kadınlar Kulübü Yahşihan’a panayır açtı
Kadınlar Kulübü Yahşihan’a panayır açtı

Kadınlar Kulübü Yahşihan’a panayır açtı

Kırıkkale Kadınlar Kulübü tarafından Podium AVM Pazar alanına panayır açıldı. Yahşihan Belediyesi tarafından desteklenen panayır açılışını Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz ve kadınlar gerçekleştirdi. Panayır, Podium AVM Pazar alanında 10 Temmuz Cumartesi gününe kadar hizmet verecek.

Kadınlar Kulübü Yahşihan’a panayır açtı

TÜRKYILMAZ HAMUR AÇTI

Kırıkkale Kadınlar Kulübü tarafından Podium AVM Pazar alanına panayır açıldı. Yahşihan Belediyesi tarafından desteklenen panayır açılışını Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz ve kadınlar gerçekleştirdi. Kırıkkaleli kadınlar tarafından açılan sergi 10 Temmuz’a kadar sürecek. Kırıkkale Kadınlar Kulübü Kadınlarının hazırladığı el emeği göz nuru el işlemeleri, yöresel yemek, pasta ve tatlı çeşitleri ile içeceklerin yanı sıra, birbirinden farklı giyim eşyaları da stantlarda satışa sunuluyor. Açılış kurdelesi kesiminden sonra Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz stantları tek tek gezerek ürünler hakkında bilgiler aldı. Kadınların uzattığı oklavayla hamur açan Başkan Türkyılmaz, gözleme yaptı. Kadınlar Başkan Türkyılmaz’ın hamur açma işinde de çok başarılı olduğunu dile getirdi.

EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR EDİYORUM

Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz panayır açılışında yapmış olduğu açıklamasında, “Kırıkkale Kadınlar Kulübü tarafından düzenlenen panayırı çok beğendik. Biz Yahşihan Belediyesi olarak kadınlarımıza her alanda her zaman yardım etmeye hazırız. Bu konuda da elimizden geleni yapıyoruz. Kadınlarımızı güzel ürünleri için kutluyorum. Stantlardaki bütün ürünler çok güzel. Kadınlarımızın hazırlamış olduğu el emeği göz nuru güzel ürünler için kendilerini kutluyor, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” İfadelerini kullandı.

Abone Ol :

Yorumlar