Karışıklığa mahal vermeyin!
Karışıklığa mahal vermeyin!

Karışıklığa mahal vermeyin!

​​​​​​​Kırıkkale Valiliği, bazı dernek ve vatandaşların sosyal medya hesaplarından İzmir’e yönelik yardım talebinde bulunduğunu belirterek, herhangi bir karışıklığa mahal vermemek için yardımların Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından toplandığını açıkladı.

Karışıklığa mahal vermeyin!

Kırıkkale Valiliği, bazı dernek ve vatandaşların sosyal medya hesaplarından İzmir’e yönelik yardım talebinde bulunduğunu belirterek, herhangi bir karışıklığa mahal vermemek için yardımların Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından toplandığını açıkladı.

 

Kırıkkale Valiliği, İzmir’de meydana gelen deprem sonrasında bazı dernek ve vatandaşların sosyal medya hesabından yardım kampanyası başlattığını belirterek, herhangi bir karışıklığın yaşanmaması adına duyuru yayımladı. Kırıkkale Valiliği yaptığı duyuruda, “İzmir depremiyle ilgili olarak bazı dernek ve vatandaşlar tarafından sosyal medya hesaplarından yardım talebinde bulunulduğu gözlemlenmiştir. Yardımda bulunmak isteyenlerin bu konudaki istek ve hassasiyetlerini anlıyoruz. Ancak herhangi bir karışıklığa mahal vermemek adına ihtiyaç duyulan yardım malzemelerini toplama faaliyeti AFAD Başkanlığı koordinesinde yürütülmekte olup, bu çerçevede yardımlar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfımızca toplanmaktadır.” dedi.

Abone Ol :

Yorumlar