Kilit Kavşak’ta ki trafik drone ile görüntülendi. 10 km kuyruk oluştu
Kilit Kavşak’ta ki trafik drone ile görüntülendi. 10 km kuyruk oluştu

Kilit Kavşak’ta ki trafik drone ile görüntülendi. 10 km kuyruk oluştu

​​​​​​​Ulaşımda 43 ilin geçiş noktasında yer alan ve 'kilit kavşak' olarak adlandırılan Kırıkkale'de, Kurban Bayramı tatilinin başlamasıyla birlikte yaklaşık 10 kilometrelik araç trafiği oluştu. Oluşan trafik drone ile görüntülendi.

Ulaşımda 43 ilin geçiş noktasında yer alan ve 'kilit kavşak' olarak adlandırılan Kırıkkale'de, Kurban Bayramı tatilinin başlamasıyla araç yoğunluğu oluştu. Kurban Bayramı'nı memleketlerin de geçirmek isteyen vatandaşlar sabahın erken saatlerinden itibaren yola çıktı. 43 ilin bağlantı noktası olan Kırıkkale'de, sabah saatlerinde trafikte yoğunluk yaşandı. Karayolunun Ankara ve Samsun yönlerinde yaklaşık 10 kilometre araç kuyruğu oluştu. Oluşan araç trafiği drone ile görüntülendi. Yolda zaman zaman maddi hasarlı kazalar da meydana geldi. Polis ekipleri, ulaşımın aksamaması için karayolundaki kavşakların bazılarını kapatarak önlem aldı. Trafik yoğunluğunun Kurban Bayramı’nın 1. gününe kadar sürmesi bekleniyor.

Kilit Kavşak’ta ki trafik drone ile görüntülendi. 10 km kuyruk oluştu Kilit Kavşak’ta ki trafik drone ile görüntülendi. 10 km kuyruk oluştu Kilit Kavşak’ta ki trafik drone ile görüntülendi. 10 km kuyruk oluştu Kilit Kavşak’ta ki trafik drone ile görüntülendi. 10 km kuyruk oluştu Kilit Kavşak’ta ki trafik drone ile görüntülendi. 10 km kuyruk oluştu Kilit Kavşak’ta ki trafik drone ile görüntülendi. 10 km kuyruk oluştu Kilit Kavşak’ta ki trafik drone ile görüntülendi. 10 km kuyruk oluştu Kilit Kavşak’ta ki trafik drone ile görüntülendi. 10 km kuyruk oluştu

Abone Ol :

Yorumlar