Kırıkkale Belediyesine 49 yeni araç
Kırıkkale Belediyesine 49 yeni araç

Kırıkkale Belediyesine 49 yeni araç

​​​​​​​Kırıkkale Belediyesi, araç filosuna kattığı yeni araçları tanıttı. Belediye başkanı Mehmet Saygılı yeni araçlardan birini kendi sürdü.

Kırıkkale Belediyesine 49 yeni araç

Kırıkkale Belediyesi, araç filosuna kattığı yeni araçları tanıttı. Belediye başkanı Mehmet Saygılı yeni araçlardan birini kendi sürdü.

Kırıkkale Belediyesi bünyesine yeni araçlar katarak, araç filosunu genişletti. Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, Kırıkkale Belediyesi bünyesine yeni katılan araçlardan birinin direksiyonuna geçerek, belediye meclis üyelerini ve gazetecileri Kırıkkale Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğüne götürdü.

Belediye Başkanı Mehmet Saygılı araç tanıtımında yaptığı konuşmada, “Bugün 49 tanesini bünyemizde kiralık olarak bulunan araçları satın aldık. Kiraladığımız fiyatların çok çok altında rakamla pizink yöntemiyle satın aldık. Göreve geldiğimiz günden bu tarafa belediye bünyesine kazandırmış olduğumuz araç sayısı 120. Bunların bir kısmını kendi bütçemizle, bir kısmını da hibe yöntemiyle aldık. En son iki tane kepçe bugün geldi, bunda sağ olsun Çevre v Şehircilik Bakanımızın bize verdiği destektir, onlara da teşekkür ediyorum.  Uzunca bir zamandır özlemini çektiğimiz büyük itfaiye aracımız da burada. Ben emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Firma sahiplerine de teşekkür ediyorum” dedi.

Konuşmaların ardından Belediye Meclis üyeleri ile araçları gezen Başkan Saygılı, büyük itfaiye aracının 10 katlı bir binaya yetecek kadar uzunlukta merdiveninin bulunduğunun altını çizdi.

Kırıkkale Belediyesine 49 yeni araç Kırıkkale Belediyesine 49 yeni araç Kırıkkale Belediyesine 49 yeni araç

Abone Ol :

Yorumlar