Kırıkkale'nin Markası Kırıkkale Büyük Anadoluspor

Kırıkkale'nin Markası Kırıkkale Büyük Anadoluspor

Kırıkkale Büyük Anadoluspor Kulübü Basın Sözcüsü Ragıp Cihat Mencet ''Her kentin önemli markası bulunduğunu, Kırıkkale'nin de en önemli markası da Kırıkkale Büyük Anadoluspor'dur.

Kırıkkale Büyük Anadoluspor Kulübü Basın Sözcüsü Ragıp Cihat Mencet ''Her kentin önemli markası bulunduğunu, Kırıkkale'nin de en önemli markası da Kırıkkale Büyük Anadoluspor'dur. Yıllardır uğraş verdiğimiz profesyonel lige bu sene başta Sayın Valimiz Yunus Sezer,Kırıkkale Belediye Başkanımız Mehmet Saygılı,Türk Metal Sendikası Genel Başkanı Pevrül Kavlak ve MKE Genel Müdürü Yasin Akdere olmak üzere taraftarlarımızın ve maddi desteklerini esirgemeyen İş adamlarımızın ve MHP İl Başkanı Erdal Baloğlu ve MHP'li Belediye Başkanlarımızın destekleri ile anlımızın akı ile 3.Lige çıkmanın gururunu yaşıyoruz.

Artık Profesyonel Lig'deyiz 
Basın Sözcüsü Mencet ''Artık profesyonel lig'deyiz şehrimizin ileri gelenlerinin takımımıza destek olmalarını beklemiyoruz istiyoruz.Bu takımı Valimiz Sayın Yunus Sezerin,Belediye Başkanı Sayın Mehmet Saygılının,Mke Genel Müdürü Yasin Akdere'nin  yada Sayın Türk Metal Sendikası Genel Başkanı Pevrül Kavlağın değil onlardan allah razı olsun her zaman Kırıkkale Büyük Anadoluspor'un maddi manevi yanında oldular.Artık şehir olduğumuzun farkına varalım şehrin tek ortak paydası Kırıkkalesporumuza sahip çıkalım bu şehirde ticaret yapan kazanan iş insanı'da bu şehir de siyaset yapan siyasetçide bu şehir'de sivil toplum kuruluşlarında başkanlık yapanlarda bu şehrin takımına sahip çıksın artık bir zahmet !
Bu şehir hepimizin mantığı ile hareket ederek bu bağlamda takımımıza her kesimin desteğini bekliyor özlediğimiz günlere omuz omuza yürümenin tarif edilemez coşkusuna ortak olmaya davet ediyoruz. 

21 Futbolcu İle Anlaştık
Kulüp Başkanımız Veli Uça'nın tecrübesi,hırsı ve transfer komitemizin titiz çalışmaları neticesinde iç transfer 7 futbolcumuz ile sözleşme imzaladık.Dış transferde 14 futbolcuya imza attırdık.Transfer komitemiz titiz çalışmalarına devam ediyor 2-3 transfer ile transferlerimizi noktalayacağız. ''Takımımız kendi tesislerimizde 1.Etap kampını tamamlayarak şuanda 2.Etap kampını Ankara Büyük Anadolu Otel'de sürdürüyor.

İç Transfer 
Buğra Şahiner,Cengizhan Çanga,Emrullah Avaşar,İbrahim Kongur,Mehmet Bozcan,Oğuzgan Demirer ve Berkin Şevki Yavuz

Dış Transfer
Ankara Demirspor'dan Şeref Ercan,Aksarayspor'dan Mehmet İncesu,Altındağ Belediye Spor'dan Hasan Akdemir,
Altındağ Belediye Spor'dan Haktan Karabulut,Ankara TK Doğukan Subaşı,Boluspor'dan Hakan Arat,Erzincanspor'dan Hüseyin Erol,Erzincanspor'dan Ayhan Gürbüz,Gölçükspor'dan Aykut Çift
İnegölspor'dan Bilal Özdemir,Isparta32 Spor'dan İbrahim Zeytin,Kahtaspor'dan Emre Avcı,Kızılcabölükspor'dan Ali Helvacı,Manavgatspor'dan Kaleci İlker Subaşı

Abone Ol :

Yorumlar