Maskecim'den Kırıkkale'ye ücretsiz maske
Maskecim'den Kırıkkale'ye ücretsiz maske

Maskecim'den Kırıkkale'ye ücretsiz maske

Kırıkkale’nin maske üretiminde öncü firması Maskecim ‘Her Hafta Kırıkkale'ye Ücretsiz Maske Dağıtımı’ sloganı kapsamında bu hafta Çullu Mahallesinde yaşayan vatandaşlara ücretsiz maske dağıttı.

Maskecim'den Kırıkkale'ye ücretsiz maske

Kırıkkale’de maske üretiminde öncü firmalarından Maskecim ‘Her Hafta Kırıkkale'ye Ücretsiz Maske Dağıtımı’’ sloganıyla başlattıkları kampanya ile Kırıkkale ve köylerine ücretsiz maske dağıtıyor. Kırıkkale Yeni sanayi Sitesinde üretim tesisleri bulunan ve Türkiye’nin her ilçesine ürettikleri maske ve kolonyaları ihracatı yapan Maskecim, bu hafta Çullu Mahallesinde maske ücretsiz maske dağıttı.

MASKE DAĞITIMI DEVAM EDECEK

Ücretsiz maske dağıtımında Çullu Mahallesinde ikamet eden vatandaşlar Maskecim İşletme Sahibi Arslan Doğan ve çalışanlarına teşekkür etti. Ücretsiz maske ve kolonya dağıtımında konuşan Doğan, “Bundan önce Karaahmetli ve Karaali köyünde dağıtım yapıyorduk. Yağmur demeden, çamur demeden maske dağıtımımıza devam ediyoruz. Hiçbir kurum ve kuruluştan destek almıyoruz. Almakta istemiyoruz. Kendi arkadaşlarımızla, kendi imkanlarımız doğrultusunda elimizden geldiği kadar yağmur, kar demeden biz bu pandemi döneminde söz verdiğimiz gibi elimizin kolumuzun yetiştiği kadar köylerimize yardım edeceğiz. Hafta sonu Kırıkkale’mizin kenar mahallelerine dağıtacağız. Bu yardımların halkımıza devam edeceğini şimdiden söyleyeyim. Özellikle söylüyoruz kendi imkanlarımızla ve ekip arkadaşlarımızla dağıtım yapıyoruz” dedi.

Abone Ol :

Yorumlar