Maskecim, ücretsiz maske ve kolonya dağıtımına devam ediyor
Maskecim, ücretsiz maske ve kolonya dağıtımına devam ediyor

Maskecim, ücretsiz maske ve kolonya dağıtımına devam ediyor

Kırıkkale’nin maske üretimindeki öncü firmalarından olan Maskecim, her hafta olduğu gibi bu hafta da bir Ahili kasabasında maske ve kolonya dağıtımı yaptı.

Maskecim, ücretsiz maske ve kolonya dağıtımına devam ediyor

Kırıkkale’nin maske üretiminin öncü firmalarından MaskecimHer Hafta Bir Köye Ücretsiz Maske’ sloganı kapsamında bu hafta Ahili Kasabasında yaşayan vatandaşlara ücretsiz maske dağıttı. 7 haftada 7 ilçe, kasaba ve köylerde yaşayan vatandaşlara ücretsiz maske ve kolonya dağıtan Maskecim firması, Kırıkkale’nin her yerindeki vatandaşlara ücretsiz maske ve kolonya dağıtmaya devam edeceklerini belittiler.

"MASKE İHTİYACI BİTENE KADAR DEVAM EDECEĞİZ"

Ücretsiz maske dağıtımında Ahilili vatandaşlar Maskecim İşletme Sahibi Arslan Doğan ve çalışanlarına teşekkür etti. Ücretsiz maske ve kolonya dağıtımında konuşan Doğan, “Bugün Ahali Kardeşimize maske dağıtımı yaptık. Valla mutluyuz ekip arkadaşlarımızla beraber 7 haftadır beraber Kırıkkale’mizin ilçelerinde ve kasabalarında hala dağıttım yapacağız baştan söylediğimiz gibi Koronavirüs herkes son maske ihtiyacı bitene kadar biz bu etkinliğe devam edeceğiz. Halkadan destekte almadık, kimseden destek alamdık almıyoruz da ama halkımızın güller yüzüne, ‘Allah razı olsun’ demesine bu işi Allah nasip ederse sonuna kadar yapacağız. Covid-19 bitene kadar nasip olursa devam edeceğiz. Tekrardan belirttiğim gibi kimseden destek almıyoruz. Destekte istemiyoruz hiçbir kurum ve kuruluşumuzdan. Arkadaşlarımızın yardımıyla biz bu işi nasip olursa devam ettiriyoruz” diye konuştu.

ANTALYA'DAN DESTEK VERMEK İÇİN GELDİ

Antalya’dan akrabası Aslan Doğan’a destek vermek için geldiğini söyleyen Serkan Doğan ise konuşmasında, “Elimden geldiği kadar Kırıkkaleli halkımıza her köyüne, beldesine ve kasabasına dağıtıma devam edeceğiz “ dedi.

Maskecim, ücretsiz maske ve kolonya dağıtımına devam ediyor Maskecim, ücretsiz maske ve kolonya dağıtımına devam ediyor Maskecim, ücretsiz maske ve kolonya dağıtımına devam ediyor Maskecim, ücretsiz maske ve kolonya dağıtımına devam ediyor

Abone Ol :

Yorumlar