MHP Pazar günü kongre yapıyor
MHP Pazar günü kongre yapıyor

MHP Pazar günü kongre yapıyor

Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkkale İl Başkanlığı, 'İstiklal için birlik istikbal için dirlik' sloganıyla Pazar günü il kongresini gerçekleştirecek. Genel kurulda mevcut başkan Erdal Baloğlu tek aday olacak.

MHP Pazar günü kongre yapıyor

KAN BAĞIŞI ÇAĞRISI

Koronavirüs salgınıyla mücadelenin yanı sıra siyasi hareketliliği canlı tutmak amacıyla ilçe ve merkez ilçe kongresini tamamlayan Milliyetçi Hareket Partisi, Pazar günü saat 13.00’te Yahşihan Kilim 46 Düğün Salonu'nda virüs kurallarına uygun şekilde kongresini gerçekleştirecek. Sosyal farkındalık oluşturmak amacıyla il başkanlığı, kongre alanına gelecek olan Kızılay aracına kan bağışında bulunmasını istedi.

 

ÜST KURUL DELEGESİ 9 KİŞİDEN OLUŞACAK

40 kişilik yönetim kurulu listesi ile birlikte bu kongrede üst kurul delege sayısında da artış yaşandı. Son seçimlerde alınan yüksek oy nedeniyle 7 olan üst kurul delegesi bu defa 9 kişiden oluşacak. Genel Sekreter Yardımcısı Fatih Çetinkaya'nın katılacağı kongreye ilişkin İl Başkanı Baloğlu "Birlik ve beraberlik içerisinde ilçe kongrelerimizi tamamladık. İçinde bulunduğumuz salgın nedeniyle tedbirlere azami riyaet ettik. İl kongremizi de bu tedbirler kapsamında gerçekleştireceğiz. Gerek ilçe başkanlarımızla, gerekse de belediye başkanlarımızla kongremize ilişkin istişarede bulunduk. Partililerimizi sosyal mesafe, maske ve hijyen kuralları çerçevesinde kongremize bekliyoruz" dedi.

Abone Ol :

YorumlarSIRADAKİ HABERLER