Milletvekili Can’ın hayallerini Vali Sezer yaptı
Milletvekili Can’ın hayallerini Vali Sezer yaptı

Milletvekili Can’ın hayallerini Vali Sezer yaptı

Kırıkkale Valiliğince başlatılan 'En Güzel Köy Benim Köyüm' projesi kapsamında Sulakyurt ilçesine bağlı Ağayli köyünde gerçekleştirilen çalışmanın açılışında konuşan AK Parti Kırıkkale Milletvekili Ramazan Can, öyle bir söz söyledi ki kendini ele verdi.

Kırıkkale Valiliğince başlatılan 'En Güzel Köy Benim Köyüm' projesi kapsamında Sulakyurt ilçesine bağlı Ağayli köyünde gerçekleştirilen çalışmanın açılışında konuşan AK Parti Kırıkkale Milletvekili Ramazan, hayal ettiklerini Vali Yunus Sezer’in yaptığını söyledi. Can’ın bu konuşması sonrasında akıllara, 22, 24, 25 ve 26. dönemlerde milletvekilliği sürecinde hayal edip yapamadıklarını, 2 yıldır Kırıkkale Valiliği yapan Vali Sezer’in yaptığı geldi.

 

Milletvekili Can, yaptığı konuşmada, “Bugün Ağayli’dayız. Geçen hafta Yahşihan’ın Bedesten Köyündeydik. Sayın Valimize huzurlarınızda teşekkür ediyorum. Milletvekili olarak bir hayalimizi gerçekleştiriyoruz. En Güzel Köy Benim Köyüm. En güzel köy geçen hafta Bedesten’di, bu hafta Ağayli. Bu devam edecek. 180 tane köyümüz var. Deminde söylediğim üzere Cumhurbaşkanımızın başkanlığından bütün memleket, bütün dünya pandemiden dolayı ekonomik olarak daralırken, Cumhurbaşkanımızın riyasetinde yatırımlarımız devam ediyor. Bu yatırımlarımızı, bu hayallerimizi de gerçekleştirmek sayın Valimize nasip oldu. Beraber çalışmaktan onur duyuyorum. Bütün hayallerimizi gece gündüz çalışarak gerçekleştiriyor. Allah ondan razı olsun. Huzurlarınızda sayın Valimize teşekkür ediyorum” dedi.

Vali Sezer, 26 Ekim 2018 tarih ve 2018/202 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile de Kırıkkale Valiliği görevine atanmıştı.

Abone Ol :

Yorumlar