MUHARREM İNCE; ERKEN SEÇİM ÇAĞRISINI “DESTEKLİYORUM”
MUHARREM İNCE; ERKEN SEÇİM ÇAĞRISINI “DESTEKLİYORUM”

MUHARREM İNCE; ERKEN SEÇİM ÇAĞRISINI “DESTEKLİYORUM”

​​​​​​​CHP Yalova eski Milletvekili Muharrem İnce, 'Memleket Hareketi' kapsamında Kırıkkale’yi ziyaret etti. Gazetecilerin CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun ‘Erken seçim çağrısı’ sorusuna desteklediğini söyleyerek cevap verdi.

CHP Yalova eski Milletvekili Muharrem İnce, Sivas'tan başlattığı 'Memleket Hareketi' kapsamında Kırıkkale’yi ziyaret etti. Esnaf ziyaretinden sonra basın mensuplarına açıklamada bulunan İnce, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun ‘Erken Seçin çağrısı’ sorusuna, “Erken seçin çağrısında bulunduysa sayın genel başkan aday olmayı düşünüyor demek ki, doğru buluyorum. Destekliyorum”

 

ÇÖPÇÜLÜĞÜN NE KADAR ÖNEMLİ MESLEK OLDUĞUNU DÜNYA GÖRDÜ

Zafer Caddesinde çalışan Kırıkkale Belediyesi temizlik görevlisinin yanına giderek sohbet eden İnce, “Pandemide herkes şunu gördü ki, çöpçünün ne kadar önemli bir meslek olduğunu bütün dünya gördü. Temizliği de, çöp toplamayı da, çevreciliği de gördü. Siz olmasanız hayatımızın ne kadar zor olacağını bütün dünya anladı” dedi.

 

“PARTİ KURMAZSA HAKKIMI HELAL ETMİYORUM”

Esnaf ziyaretinden sonra İnce’nin yanına gelen bir genç, “Bu ülkenin gençleri olarak hakkımızı helal etmiyoruz. Kendisine de ilettim bunu” demesi üzerine İnce, “Kur mu diyorsun yani” dedi. Gazetecilerin neden hakkını helal etmiyorsun soruna ise genç, “Bence kurmalı parti. Biz ona çok güveniyoruz gençler olarak” dedi. İnce sohbetten sonra genç fotoğraf çekindi.

Abone Ol :

Yorumlar