Recep Uzelli’den uzaktan eğitime destek
Recep Uzelli’den uzaktan eğitime destek

Recep Uzelli’den uzaktan eğitime destek

Teleses Yönetim Kurulu Başkanı İş İnsanı Recep Uzelli, Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı’yı ziyaret etti. Her fırsatta memleketi Kırıkkale’ye destek veren Uzelli, bu kez de ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştırılmak üzere bağışladığı tabletleri Belediye Başkanı Mehmet Saygılı’ya teslim etti.

Recep Uzelli’den uzaktan eğitime destek

Memleketi Kırıkkale’ye başta eğitim olmak üzere birçok alanda yardım eden Teleses Yönetim Kurulu Başkanı İş İnsanı Recep Uzelli, uzaktan eğitime katılamayan öğrencilere destek verdi. Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı’yı makamında ziyaret eden İş İnsanı Recep Uzelli, uzaktan eğitime katılamayan öğrencilere ulaştırılmak üzere bağışladığı tabletleri teslim etti.

 

“Desteğe ihtiyaçları var”

Teleses Yönetim Kurulu Başkanı Recep Uzelli ziyaretin ardından yaptığı kısa değerlendirmede, geçmişten bu yana eğitime destek verdiğini belirtti. Uzelli değerlendirmesinin devamında ise, “İçinde bulunduğumuz pandemi sürecinde öğrencilerimizin özellikle maddi durumu iyi olmayan öğrencilerin desteğe ihtiyacı var” dedi.

Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı ile birlikte ihtiyaç sahibi öğrencilere destek olmak istediklerinin altını çizen Uzelli, tüm İş insanlarının ve maddi durumu iyi olan vatandaşların da bu zorlu süreçte uzaktan eğitim faaliyetlerine erişimde sorun yaşayan öğrencilere yardımcı olmaya davet etti. Eğitime verdiği destek ve duyarlılıktan dolayı Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı İş İnsanı Recep Uzelli'ye teşekkür etti.

Abone Ol :

Yorumlar