Sarıaydın’a performans ödülü
Sarıaydın’a performans ödülü

Sarıaydın’a performans ödülü

Kırıkkale Ticaret ve Sanayi odası Yönetim Kurulu tarafından yapılan personel performans değerlendirmesi sonucu Basın Yayın ve Bilgi İşlem Sorumlusu İsa Sarıaydın Onur Belgesi ile ödüllendirildi.

Sarıaydın’a performans ödülü

TOBB Akreditasyon Sistemi gereklilikleri çerçevesinde çalışanların yönetim ve iş becerileri, ekstra yetenek ve yetkinlikleri, üye-çalışan ilişkileri ve memnuniyeti ile kurum kültürünü değerlendiren bir yöntem olan personel performans değerlendirme sistemini uygulayan Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası’nda yıl boyu başarı grafiği en yüksek olan personel Onur Belgesi ile ödüllendirildi.

 

2020 yılı içerisinde gerek sorumlu bulunduğu birimlerde gösterdiği başarılı çalışmalar, gerek kurum içi uyumlu çalışma verimliliği, gerekse üyelerle ilişkileri değerlendirilerek Yılın Personeli seçilen Basın-Yayın ve Bilgi İşlem Sorumlusu İsa Sarıaydın’a Onur Belgesini Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Varlı ve Başkan Yardımcısı Rasim Ölmez birlikte verdiler.

 

Personel Performans Değerlendirme uygulamasıyla odanın hizmet kalitesini artırmak, üye memnuniyetini sağlamak ve personelin motivasyonunu yüksek tutmak amacı güttüklerini ifade eden Başkan Varlı, çalışanların yıl boyu belirli konularda gösterdiği performansın değerlendirilerek en yüksek puanı alan personelin Yönetim Kurulu tarafından ödüllendirildiğini söyledi. Bu yıl başarılarından dolayı Basın-Yayın ve Bilgi İşlem Sorumlusu İsa Sarıaydın’ın ödüle layık görüldüğünün altını çizen Varlı, üstün gayret ve görev bilinciyle işlerine sıkı sıkıya bağlı çalışan tüm oda personeline teşekkür etti.

Abone Ol :

Yorumlar