Testi pozitif olup cenazeye giden kadın ve ailesi karantinaya alındı
Testi pozitif olup cenazeye giden kadın ve ailesi karantinaya alındı

Testi pozitif olup cenazeye giden kadın ve ailesi karantinaya alındı

​​​​​​​Kırıkkale'de testi pozitif olan ve kayınvalidesinin cenazesine giden Zöhre Saygısız ve temaslı eşi Emre Saygısız’a,  4 bin 50'şer TL para cezası uygulandı. Karı-koca ve 2 çocuğu karantinaya alındı.

Çalılıöz Mahallesi 548. Sokakta ikamet eden ve testleri pozitif olan Zöhre Saygısız ve temaslı eşi Emre Saygısız ile iki çocuğu karantinada olması gerekirken kayınvalidesinin cenazesine katılmak için kentteki cenaze evine gitti. İhbar üzerine ikamet adresine giden polis ve denetim ekipleri, Saygısız ailesinin evde olmadığını tespit etti. Bunun üzerine aile ile temasa geçen ekipler, Saygısız ailesini ikametlerine gelmesini sağladı. Karantinada olması gereken Zöhre-Emre Saygısız’a, karantina kurallarını ihlal ettikleri için 4 bin 50’şer lira ceza yazan ekipler, aileyi yurda götürerek karantinaya aldı.

“ANNEM VEFAT ETTİ ACIM VAR”

Temaslı Emre Saygısız, kendisini ve ailesini yurda karantinaya götüren denetim ekiplerine, “Yok abi yaz cezayı. Annem vefat etti benim acım var. Raporu da sana gönderdim. Ben nasıl gitmeyim annemin cenazesine” diyerek dert yandı.

Testi pozitif olup cenazeye giden kadın ve ailesi karantinaya alındı Testi pozitif olup cenazeye giden kadın ve ailesi karantinaya alındı Testi pozitif olup cenazeye giden kadın ve ailesi karantinaya alındı Testi pozitif olup cenazeye giden kadın ve ailesi karantinaya alındı

Abone Ol :

Yorumlar