TOBB Meslek Lisesi Ağustos’a hazır
TOBB Meslek Lisesi Ağustos’a hazır

TOBB Meslek Lisesi Ağustos’a hazır

İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Tüfekçi ile birlikte Keskin’de yapımı devam eden TOBB Meslek Lisesi inşaatını ziyaret eden TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Varlı, inşaat alanında incelemelerde bulundu.

TOBB Meslek Lisesi Ağustos’a hazır

TOBB tarafından Keskin’de yapımına başlanan 24 derslikli Meslek Lisesinin inşaat çalışmaları sürüyor. Sürecin her aşamasını yakından takip eden Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Varlı, Milli Eğitim Müdürü Yusuf Tüfekçi ve Keskin Milli Eğitim İlçe Müdürü Erdoğan Çakmak ile birlikte ziyaret ettiği şantiye alanında incelemelerde bulundu. İnşaat süreci ile ilgili Tüfekçi’yi bilgilendiren Varlı, sözleşmeye göre okul binasının 2021 yılı Ağustos ayında kullanıma hazır hale geleceğini, ancak çalışmaların hızlı gittiğini ve bu sürenin daha öne çekilebileceğini ifade etti. İnşaatı devam eden okulun yapımı tamamlandığında fiziki olarak Kırıkkale’nin en iyi okullarından biri olacağını söyleyen Milli Eğitim Müdürü Tüfekçi, imkanları ve eğitim kalitesiyle de öğrencileri tercih edecekleri bir okul olması için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

 

Okul inşaat alanında yapılan incelemenin ardından Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde Keskin’de hizmet veren Kimya Teknolojisi Alanı Üretim Atölyesini ziyaret eden Varlı, Tüfekçi ve beraberindekiler üretim hakkında bilgi aldılar. 

Abone Ol :

YorumlarSIRADAKİ HABERLER