Youtube mp3 indir
Youtube mp3 indir

Youtube mp3 indir

Tüm dünyada en yaygın olarak kullanılan video paylaşım sitesi olan youtube’da dinlenen videodaki, klipte ki sesleri ve müzikleri indirmek mi istiyorsunuz? Kirikkalem.net olarak sizler için youtube mp3 indirmek için neler yapmanız gerektiğini anlattık.

Youtube mp3 indir

YOUTUBE VİDEOSU MP3’E NASIL ÇEVRİLİR?

Çoğu YouTube medya indiricisinin telif hakkıyla korunan sesi indirmelerini engelleyen kısıtlamaları olsa da, herhangi bir YouTube videosundan müzik kopyalamak için herjangi bir Video Downloader uygulaması kullanabilir veya videoyu indirmek ve videoyu kopyalamak için MP3 formatlı VLC Media Player'ı da kullanabilirsiniz. Ayrıca, YouTube Music premium hesabınız varsa, mobil cihazınıza da müzik indirebilirsiniz.

 

YOUTUBE MP3 NASIL İNDİRİLİR?

İndirmek istediğiniz YouTube videosunun URL'sini kopyalayın (CRTL+C yada mause nin sağ tuşunu basıp kopyala). Arama motorunda birçok videoyu mp3 dönüştürücüsünü bulabilirsiniz. Kopyaladığınız metni, internet sitesinden açtığınız yere yapıştırın ve mp3 e dönüştüre tıklayınız. Youtube videolarındaki müzik dosyalarını orijinal, yüksek kalitede mp3 formatına dönüştürmek mümkündür.

 

şekilli nick yazma tıklayınız

Abone Ol :

Yorumlar