Zabıta Meryem’e Sürpriz Doğum Günü

Zabıta Meryem’e Sürpriz Doğum Günü

Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz, Yahşihan Belediyesinin sevilen down sendromlu zabıta personeli Meryem Türkyılmaz'a sürpriz doğum günü gerçekleştirdi.

BÜYÜK MUTLULUK YAŞADI

Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz, belediyenin sevilen down sendromlu zabıta personeli Meryem Türkyılmaz'a sürpriz doğum günü gerçekleştirdi. Yahşihan'da yaşayan Yasemin ve Erol Türkyılmaz çiftinin 3 çocuklarından en küçüğü olan kızları down sendromlu Meryem Türkyılmaz’ı sürpriz doğum günü duygulandırdı. Doğum günü pastasının mumunu üfleyen Meryem, kendisi için hazırlanan sürpriz karşısında büyük mutluluk yaşadı. Yahşihan Belediyesi Zabıta Müdürlüğünde gerçekleşen doğum gününe Meryem’in iş arkadaşları da katıldı.

 

MERYEM’İN BİZLERDE YERİ ÇOK FARKLI

Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz yapmış olduğu açıklamasında, “Meryem’in bizlerde yeri çok farklı. Zabıta üniforması giymek istediğini söylemişti bizlerde üniformasına kavuşturmuştuk. Bugünde doğum günü olduğu için sürpriz yapmak istedik. Başta Zabıta Mdüürümüz Salih Baş olmak üzere Meryem’in mesai arkadaşlarına teşekkür ediyorum. Çok iyi bir şekilde Meryem’e destek veriyorlar” ifadelerini kullandı.

Abone Ol :

Yorumlar