• Dolar
  22.325
 • Euro
  24.038
 • Ç.Altın
  2.281
 • Altın
  1.410
KIRIKKALE
28°
03:54

Öğleye kalan Süre

Halil Öztürk, Cumhurbaşkanı ile Afrika'da

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Afrika ziyaretine MHP heyetini temsilen katılan Milletvekili Av. Halil Öztürk, Senegal Stadyumu’nun açılışından fotoğraf kareleri paylaştı. Öztürk, “Ziyaret sonrası Türkiye’nin büyük bir devlet olduğunu tekrar müşahed


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve bakanlar ile birlikte Afrika ziyaretinde yer alan MHP Disiplin Kurulu Başkanı Kırıkkale Milletvekili Av. Halil Öztürk, ziyaretin son gününde düzenlenen Senegal'de Türk şirketi tarafından inşa edilen 50 bin kişilik Senegal Stadyumu açılışına katılım sağladı. Açılıştan renkli görüntüler ve fotoğraflar paylaşan Öztürk, aynı zamanda bakanlar ile bir araya gelerek Kırıkkale’nin ihtiyacı olan sorun ve talepleri iletme imkanı buldu.

Ziyaretin son günü stadyum açılışıyla ilgili sosyal medya hesabından paylaşım yapan Öztürk, “Batı Afrika ziyaretimizin son durağı Senegal stadının açılışı idi. Programımız Rusya-Ukrayna krizi nedeniyle erken sona erdi, çok şükür an itibariyle vatanımıza döndük. Ziyaret sonrası Türkiye’nin büyük bir devlet olduğunu tekrar müşahede etmenin haklı gururunu yaşıyorum. Bir de şunu ifade etmeden geçemeyeceğim; her yer güzel ama inanın en güzel Türkiye’miz” dedi.

İlginizi Çekebilir

MHP’de görev dağılımı yapıldı

İlginizi Çekebilir

TBMM'de yumruklar havada uçuştu

İlginizi Çekebilir

MHP’den Sosyal Medyaya yönelik iki ayrı önemli kanun teklifi

Haber Yorumları

Yorum Yaz

46311

Hakkımızda

Kırıkkale'nin En İyi Haber Sitesi yasal ve tarafsızlık bir şekilde yayın hayatına emin adımlarla devam ediyor. kirikkalem.net, Kırıkkale haberleri, Kırıkkale güncel Kırıkkale haberleri, son dakika Kırıkkale haberi ve gelişmeleri, Kırıkkale hava durumu, Kırıkkale namaz vakitleri ve Kırıkkale Büyük Anadoluspor ve Kırıkkalespor haberlerini okuyucuları ile anlık buluşturur.

Sayfalar

İletişim

kirikkalem.net

kirikkalemnet@gmail.com

-

-