• Dolar
  18.454
 • Euro
  17.931
 • Ç.Altın
  1.569
 • Altın
  976.000
KIRIKKALE
29°
00:20

Öğleye kalan Süre

Işık'tan Kırıkkale'ye ziyaret

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Genel Başkanı Mustafa Işık ve Yönetimi Kırıkkale’ye gelerek bir takım ziyaretlerde bulundu.


Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Genel Başkanı Mustafa Işık ve yönetimi ilk olarak Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kırıkkale Şubesini ziyaret etti. Şube Başkanı Rıfat Öcal ve üyelerle bir araya gelen Genel Başkan Işık, faaliyetler ile ilgili bilgi alırken, genişletilmiş olan hizmet binası için hayırlı uğurlu olması dileklerini iletti.

Kırıkkale Dernek ziyareti sonrası, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Genel Başkanı Işık, Kırıkkale Valisi Yunus Sezer, Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, Kırıkkale Şehitleri Anıtı, Kırıkkale Şehitliği ve Kırıkkale Şehitler Parkı ziyaret etti. Genel Başkan Işık tarafından Vali Yunus Sezer'e, Kırıkkale Şehitler Anıtı'nın yapılmasındaki emeğinden dolayı, Belediye Başkanı Mehmet Saygılı'ya, dernek hizmet binası ve Şehitler Parkının yapılmasındaki emeklerinden dolayı teşekkür plaketi takdim etti.

Valilik ve Belediye Başkanlığı ziyaretlerine, Dernek Başkan Yardımcısı Gazi Yusuf Baran, Yönetim Kurulu Üyeleri Şehit Babası Muhittin Ceylan, Şehit Anneleri Hatice Türken ve Elfat Saydam katıldı. Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kırıkkale Şube Başkanı Öcal, “Genel Başkanımız Mustafa Işık ve yönetimine ziyaretlerinden dolayı, Valimiz Yunus Sezer ve Belediye Başkanımız Mehmet Saygılı'ya her fırsatta desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

Haber Yorumları

Yorum Yaz

71489

Kırıkkale’de trafik kazası: 2 yaralı
Eskişehir Gökmeydan Spor Kulübü’nün 9 sporcusu siyah kuşak bağladı
AK Parti Sözcüsü Çelik: “Yunanistan’da şanlı bayrağımızın yakılmasını şiddetle lanetliyoruz”
SIRADAKİ HABERLER

Hakkımızda

Kırıkkale'nin En İyi Haber Sitesi yasal ve tarafsızlık bir şekilde yayın hayatına emin adımlarla devam ediyor. kirikkalem.net, Kırıkkale haberleri, Kırıkkale güncel Kırıkkale haberleri, son dakika Kırıkkale haberi ve gelişmeleri, Kırıkkale hava durumu, Kırıkkale namaz vakitleri ve Kırıkkale Büyük Anadoluspor ve Kırıkkalespor haberlerini okuyucuları ile anlık buluşturur.

Sayfalar

İletişim

kirikkalem.net

kirikkalemnet@gmail.com

-

-