• Dolar
  27.267
 • Euro
  28.946
 • Ç.Altın
  2.799
 • Altın
  1.672
KIRIKKALE
31°
00:2

İkindi'ye Kalan Süre

Keskin’e sosyal hizmet merkezi açılıyor

Kırıkkale Valisi Bülent Tekbıyıkoğlu, Keskin ilçesine Sosyal Hizmet Merkezi açılacağını açıkladı.


Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığınca yılsonuna kadar açılması planlanan 6 Sosyal Hizmet Merkezi’nden birinin Keskin ilçesinde açılıyor. Sosyal Hizmet Merkezi açılacağı müjdesini veren Vali Bülent Tekbıyıkoğlu, ‘Keskin Sosyal Hizmet Merkezi’nin Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığınca SHM Planlanmasına dahil edildiğini söyledi. Devletin en önemli ilkelerinden birisinin de sosyal devlet ilkesi olduğunu belirten Vali Tekbıyıkoğlu, “En kısa sürede açılışını yapacağımız Sosyal Hizmet Merkezimiz, Keskin Belediyesince 25 yıl süre ile Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne tahsis edilen tarihi konakta hizmet verecektir. Merkezden Keskin, Çelebi ve Karakeçili ilçelerimizde sosyal desteğe ihtiyacı olan vatandaşlarımız yararlanacak” dedi

SHM’lerde ihtiyaç sahiplerine yönelik sosyal hizmet müdahalesi, takibi ve yönlendirme yapılmasının yanı sıra kadınlara, gençlere, çocuklara, engellilere, yaşlılara, şehit yakınlarına ve gazilere yönelik birçok destek sunulacağını da belirten Vali Tekbıyıkoğlu, SHM’lerde, aile ve topluma yönelik koruyucu, önleyici destekler başta olmak üzere rehberlik ve danışmanlık hizmeti gibi destekler verileceğini ifade etti.

İlginizi Çekebilir

Kırıkkale’de besi çiftliğine kaçak tütün operasyonu

İlginizi Çekebilir

Doğaya bırakılan Kınalı Keklikleri yakalayıp satan şahsa para cezası

İlginizi Çekebilir

Mevsimin ilk karı yağdı

Haber Yorumları

Yorum Yaz

23419

Hakkımızda

Kırıkkale'nin En İyi Haber Sitesi yasal ve tarafsızlık bir şekilde yayın hayatına emin adımlarla devam ediyor. kirikkalem.net, Kırıkkale haberleri, Kırıkkale güncel Kırıkkale haberleri, son dakika Kırıkkale haberi ve gelişmeleri, Kırıkkale hava durumu, Kırıkkale namaz vakitleri ve Kırıkkale Büyük Anadoluspor ve Kırıkkalespor haberlerini okuyucuları ile anlık buluşturur.

Sayfalar

İletişim

kirikkalem.net

kirikkalemnet@gmail.com

-

-