• Dolar
  27.270
 • Euro
  28.952
 • Ç.Altın
  2.799
 • Altın
  1.675
KIRIKKALE
31°
00:19

İkindi'ye Kalan Süre

Kırıkkale B.A. Ağrıspor maçında kadın taraftarların yeri ayrıldı

Kadına şiddete karşı Kırıkkale B.A.’dan önemli bir farkındalık çalışması. Bu hafta sonu oynanacak Ağrıspor maçında protokol trübününün yarısı maça gelmek isteyen kadın taraftarlar için ayrıldı.


Son dönemlerde iyice artan kadına şiddete dikkat çekmek adına  Kırıkkale Büyük Anadoluspor yönetiminden önemli bir adım geldi. Kulüp Başkanı Veli Uça, kadın taraftarları hafta sonu oynanacak Ağrıspor maçına davet etti. Uça yaptığı açıklamadı ‘Kıymetli Hanımefendiler; bulunduğunuz her alanı güzelleştiriyor, değer katıyorsunuz. Buna karşın toplumumuzun yarası haline gelen şiddetin mağduru oluyorsunuz. Kırıkkalespor olarak bütün şiddet unsurlarının karşısında olduğmuz gibi kadına şiddetinde şiddet ile karşısında duruyoruz.’

 ‘Bu farkındalığımızı göstermek adına hafta sonu misafir edeceğimiz Ağrıspor maçına kulübümüzün davetlisisiniz. Protokol Tribünümüzün yüzde 50'si sizlere ayrılmıştır. Gelin şehrimizin takımını desteklerken, kadına şiddetin karşısında yer alalım. Gelin ki, Kırıkkale'nin en güzel değerini daha da değerlendirin... Gelin ki, Kırıkkale'nin en güzel renklerini daha da renklendirin.’ çağrısında bulundu.

İlginizi Çekebilir

Kırıkkale B.A’dan birlik ve beraberlik çağrısı

İlginizi Çekebilir

Bakanı Karaismailoğlu, Ankara-Kayseri arasındaki lokomotif çekeri bin 800 tona çıkacak

İlginizi Çekebilir

KOP ve Kalkınma Ajansları istişare toplantısı Yozgat’ta yapıldı.

Haber Yorumları

Yorum Yaz

28674

Hakkımızda

Kırıkkale'nin En İyi Haber Sitesi yasal ve tarafsızlık bir şekilde yayın hayatına emin adımlarla devam ediyor. kirikkalem.net, Kırıkkale haberleri, Kırıkkale güncel Kırıkkale haberleri, son dakika Kırıkkale haberi ve gelişmeleri, Kırıkkale hava durumu, Kırıkkale namaz vakitleri ve Kırıkkale Büyük Anadoluspor ve Kırıkkalespor haberlerini okuyucuları ile anlık buluşturur.

Sayfalar

İletişim

kirikkalem.net

kirikkalemnet@gmail.com

-

-