• Dolar
  22.266
 • Euro
  23.927
 • Ç.Altın
  2.281
 • Altın
  1.405
KIRIKKALE
28°
04:7

Öğleye kalan Süre

Kırıkkale Belediyesinden açık hava sineması

Kırıkkale Belediyesi her yıl düzenlediği açık hava sinema etkinliklerine bu yıl da devam etti. Kırıkkalelilere Büyükşehir Parkı etkinlik alanında "Son Mektup" isimli filmin gösterimi yapıldı. 


Kırıkkale Belediyesi açık hava sinema etkinliklerinde Büyükşehir etkinlik alanındaki yerde devam ediyor. Kırıkkaleliler bu akşam Son Mektup isimli filmi izlediler,  etkinliğe Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı'da  katılarak, vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Saygılı, "Hemşerilerimizle birlikte Son Mektup filmini izledik Ayrıca Sinema Günleri vesilesiyle vatandaşlarımızı sıcak yaz akşamlarında yazlık sinema keyfi ile buluşturmuş oluyoruz sinema etkinliğimiz devam edecek." diye konuştu.

Açık hava sinema etkinliğine gelen Kırıkkalelilere ayrıca Mısır ve limonata ikramında bulunuldu. Sinema etkinliğine cuma akşamı uzun hikaye Cumartesi akşamı ise Aşk Tesadüfleri Sever isimli filmlerle devam edilecek Büyükşehir etkinlik alanında düzenlenen sinema gecesine çok sayıda Kırıkkaleli çocuklarıyla birlikte katılarak hoşça vakit geçirirler.  Etkinliğe katılan vatandaşlar Belediye Başkanı Mehmet Saygılı’ya teşekkür ederek akşamlarında bizleri böyle bir etkinlikle buluşturan Başkanımıza teşekkür ediyoruz ifadelerini kullandılar.

İlginizi Çekebilir

Etiler Köprülü Kavşağı tüm hızıyla devam ediyor

İlginizi Çekebilir

Millet Bahçesi’ne büyük ilgi

İlginizi Çekebilir

Kırıkkale Belediyesi'nin yeni araçları hizmete girdi

Haber Yorumları

Yorum Yaz

52156

Hakkımızda

Kırıkkale'nin En İyi Haber Sitesi yasal ve tarafsızlık bir şekilde yayın hayatına emin adımlarla devam ediyor. kirikkalem.net, Kırıkkale haberleri, Kırıkkale güncel Kırıkkale haberleri, son dakika Kırıkkale haberi ve gelişmeleri, Kırıkkale hava durumu, Kırıkkale namaz vakitleri ve Kırıkkale Büyük Anadoluspor ve Kırıkkalespor haberlerini okuyucuları ile anlık buluşturur.

Sayfalar

İletişim

kirikkalem.net

kirikkalemnet@gmail.com

-

-