• Dolar
  17.962
 • Euro
  18.456
 • Ç.Altın
  1.665
 • Altın
  1.035
KIRIKKALE
34°
00:43

İkindi'ye Kalan Süre

Kırıkkale TSO ile Beypazarı Ticaret Odası arasında işbirliği

Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası ve Beypazarı Ticaret Odası işbirliği çalışmaları kapsamında her iki odanın Basın-Yayın birimleri arasında kıyaslama çalışması yapılarak yayın hazırlamada kullanılan uygulamalar konusunda bilgi paylaşımında bulunuldu.


Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası ve Beypazarı Ticaret Odası işbirliği çalışmaları kapsamında her iki odanın Basın-Yayın birimleri arasında kıyaslama çalışması yapılarak yayın hazırlamada kullanılan uygulamalar konusunda bilgi paylaşımında bulunuldu.

 

Oda ve borsaların hizmet kalitesini yükselterek üye memnuniyetini artırmak amacıyla TOBB tarafından hayata geçirilen, Kırıkkale TSO’nın da dahil olduğu Akreditasyon sistemi kapsamında Beypazarı Ticaret Odası ile bir Kıyaslama Çalışması gerçekleştirildi. İki odanın Basın Yayın birimleri arasında koordinasyon sağlamak, birimlerin çalışmalarını kolaylaştıracak uygulamaların kullanımı konusunda destek sağlamak amacıyla gerçekleşen çalışma, Kırıkkale TSO Akreditasyon Sorulusu Kübra Altıntığ’ın da katılımı ile 2 gün devam etti. Beypazarı Ticaret Odası Basın Yayın Sorumlusu Raziye Uzunoğlu’na yayın hazırlama, bülten oluşturma, farklı mecralarda yapılan paylaşımlarda kullanılacak görseller tasarlama gibi konularda bilgi ve birikimlerini aktaran Basın Yayın Sorumlusu İsa Sarıaydın, bu çalışmalar için kullanılan bilgisayar programlarının kullanımı konusunda da tecrübelerini aktardı. Gerçekleşen faaliyetin iki oda için de son derece faydalı olduğunu ifade eden Genel Sekreter Ahmet Şerbetçioğlu ‘Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası olarak tüm birimlerin hizmet kalitesini artırmak adına sürekli geliştirme faaliyetleri içerisindeyiz. Diğer odalarla yaptığımız kıyaslama çalışmaları ufkumuzu açıyor, bilgi paylaşımı sayesinde daha verimli çalışmalar yapabiliyoruz’ dedi.

Haber Yorumları

Yorum Yaz

47508

Kırıkkale’de trafik kazası: 2 yaralı
Eskişehir Gökmeydan Spor Kulübü’nün 9 sporcusu siyah kuşak bağladı
AK Parti Sözcüsü Çelik: “Yunanistan’da şanlı bayrağımızın yakılmasını şiddetle lanetliyoruz”
SIRADAKİ HABERLER

Hakkımızda

Kırıkkale'nin En İyi Haber Sitesi yasal ve tarafsızlık bir şekilde yayın hayatına emin adımlarla devam ediyor. kirikkalem.net, Kırıkkale haberleri, Kırıkkale güncel Kırıkkale haberleri, son dakika Kırıkkale haberi ve gelişmeleri, Kırıkkale hava durumu, Kırıkkale namaz vakitleri ve Kırıkkale Büyük Anadoluspor ve Kırıkkalespor haberlerini okuyucuları ile anlık buluşturur.

Sayfalar

İletişim

kirikkalem.net

kirikkalemnet@gmail.com

-

-