• Dolar
  18.455
 • Euro
  17.927
 • Ç.Altın
  1.568
 • Altın
  975.000
KIRIKKALE
29°
00:56

Öğleye kalan Süre

KIRIKKALE'YE MASKECİM’DEN ÜCRETSİZ MASKE

Kırıkkale’nin maske üretiminde öncü firma Maskecim ‘Her Hafta Bir Köye Ücretsiz Maske’ sloganı kapsamında bu hafta Karacalı köyünde yaşayan vatandaşlara ücretsiz maske dağıttı.


Kırıkkale’nin maske üretiminde öncü firma Maskecim ‘Her Hafta Bir Köye Ücretsiz Maske’ sloganı kapsamında bu hafta Karacalı köyünde yaşayan vatandaşlara ücretsiz maske dağıttı.

 

Kırıkkale’de maske üretiminde öncü firmalarından Maskecim Her Hafta Bir Köye Ücretsiz Maske’ sloganıyla başlattıkları kampanya ile Kırıkkale ve köylerine ücretsiz maske dağıtıyor. Kırıkkale Yeni sanayi Sitesinde üretim tesisleri bulunan ve Türkiye’nin her ilçesine ürettikleri maske ve kolonyaları ihracaat yapan Maskecim, bu hafta Karacalı köyünde maske ücretsiz maske dağıttı.

 

Ücretsiz maske dağıtımında Karacalılı vatandaşlar Maskecim İşletme Sahibi Arslan Doğan ve çalışanlarına teşekkür etti. Ücretsiz maske ve kolonya dağıtımında konuşan Doğan, “Bundan önce Karaahmetli ve ilçelerde dağıtım yapıyorduk. Yağmur demeden, çamur demeden maske dağıtımımıza devam ediyoruz. Hiçbir kurum ve kuruluştan destek almıyoruz. Almakta istemiyoruz. Kendi arkadaşlarımızla, kendi imkanlarımız doğrultusunda elimizden geldiği kadar yağmur, kar demeden biz bu pandemi döneminde söz verdiğimiz gibi elimizin kolumuzun yetiştiği kadar köylerimize yardım edeceğiz. Hafta sonu Çullu ve kenar mahallelerine dağıtacağız. Bu yardımların halkımıza devam edeceğini şimdiden söyleyeyim. Özellikle söylüyoruz kendi imkanlarımızla ve ekip arkadaşlarımızla dağıtım yapıyoruz” dedi.

Haber Yorumları

Yorum Yaz

33752

Kırıkkale’de trafik kazası: 2 yaralı
Eskişehir Gökmeydan Spor Kulübü’nün 9 sporcusu siyah kuşak bağladı
AK Parti Sözcüsü Çelik: “Yunanistan’da şanlı bayrağımızın yakılmasını şiddetle lanetliyoruz”
SIRADAKİ HABERLER

Hakkımızda

Kırıkkale'nin En İyi Haber Sitesi yasal ve tarafsızlık bir şekilde yayın hayatına emin adımlarla devam ediyor. kirikkalem.net, Kırıkkale haberleri, Kırıkkale güncel Kırıkkale haberleri, son dakika Kırıkkale haberi ve gelişmeleri, Kırıkkale hava durumu, Kırıkkale namaz vakitleri ve Kırıkkale Büyük Anadoluspor ve Kırıkkalespor haberlerini okuyucuları ile anlık buluşturur.

Sayfalar

İletişim

kirikkalem.net

kirikkalemnet@gmail.com

-

-