• Dolar
  28.992
 • Euro
  31.225
 • Ç.Altın
  3.172
 • Altın
  1.864
KIRIKKALE
04:11

Öğleye kalan Süre

Kırıkkale’de siber suçlara inceleme başlatıldı

Kırıkkale emniyet Müdürlüğü siber suçlarla mücadele ekipleri, yaptığı çalışmalar kapsamında 6 nitelikli dolandırıcılık olayı hakkında işlem başlattı.


Kırıkkale Valiliğinden yapılan açıklamaya göre, Kırıkkale emniyet Müdürlüğü siber suçlarla mücadele ekipleri 14-20 Eylül tarihleri arasında Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde kent genelinde yapılan çalışmalarda, 16 Dijital Materyal İncelemesi, 34 Kullanıcı/Kişi Tespiti, 1 Bilişim Sistemine Girme olayı ile ilgili işlem başlatıldı. Ekipler ayrıca yapılan çalışmalar kapsamında, 6 Nitelikli Dolandırıcılık olayı ile ilgili işlem başlatırken, 4 Siberay faaliyeti ve 350 kişiye bilgilendirme yapıldı. Yapılan açıklamanın devamında ise, “Çalışmalarımız azim ve kararlılıkla devam edecektir” denildi.

İlginizi Çekebilir

Kırıkkale’de siber suçlara inceleme başlatıldı

İlginizi Çekebilir

Basın mensuplarına ‘Madde Bağımlılığı ve Uyuşturucu İle Mücadele’ semineri

Haber Yorumları

Yorum Yaz

94560

Hakkımızda

Kırıkkale'nin En İyi Haber Sitesi yasal ve tarafsızlık bir şekilde yayın hayatına emin adımlarla devam ediyor. kirikkalem.net, Kırıkkale haberleri, Kırıkkale güncel Kırıkkale haberleri, son dakika Kırıkkale haberi ve gelişmeleri, Kırıkkale hava durumu, Kırıkkale namaz vakitleri ve Kırıkkale Büyük Anadoluspor ve Kırıkkalespor haberlerini okuyucuları ile anlık buluşturur.

Sayfalar

İletişim

kirikkalem.net

kirikkalemnet@gmail.com

-

-