• Dolar
  18.812
 • Euro
  20.438
 • Ç.Altın
  1.872
 • Altın
  1.164
KIRIKKALE

Kırıkkale’de virüsten günlük 3 kişi ölüyor!

Ülke genelinde kısıtlı normalleşmenin yanlış anlaşılması sonucunda acı tabloyla karşı karşıya kalıyoruz. Hemen hemen günde 3 kişinin virüsten öldüğü Kırıkkale’de, Pazar günü sadece bir günde 400 kişinin testi pozitif çıktı.


SAĞLIK ÇALIŞANLARI SABAHLARA KADAR GÖREV YAPIYOR 

Kırıkkale’de koronavirüs salgınıyla mücadele ve sahada denetimler aralıksız şekilde sürdürülüyor. Vaka sayılarının düşürülmesi ve hafifletilmesi amacıyla yapılan denetimler sonuç verirken, vatandaşların sorumsuz davranması ile rehavete kapılması acı bilançoyu gözler önüne seriyor. Hemen hemen günde 3 kişinin virüsten öldüğü Kırıkkale’de, Pazar günü sadece bir günde 400 kişinin testi pozitif çıktı. Bu durumu engellemek ve hastaların tedavisin sürdürmek için ise sağlık çalışanları hastanelerde sabahlara kadar görev yapıyor. Hastanede görevli sağlık çalışanlarından 3 kişiden 1’inin ya karantinada ya da pozitif olduğu öğrenildi. 

Kaynak: İl Gazetesi

Haber Yorumları

Yorum Yaz

80275

Hakkımızda

Kırıkkale'nin En İyi Haber Sitesi yasal ve tarafsızlık bir şekilde yayın hayatına emin adımlarla devam ediyor. kirikkalem.net, Kırıkkale haberleri, Kırıkkale güncel Kırıkkale haberleri, son dakika Kırıkkale haberi ve gelişmeleri, Kırıkkale hava durumu, Kırıkkale namaz vakitleri ve Kırıkkale Büyük Anadoluspor ve Kırıkkalespor haberlerini okuyucuları ile anlık buluşturur.

Sayfalar

İletişim

kirikkalem.net

kirikkalemnet@gmail.com

-

-