• Dolar
  0.000
 • Euro
  0.000
 • Ç.Altın
  0.000
 • Altın
  0.000

°

Kırıkkaleli usta, Gastro Afyon 2021 Festivali’ne katıldı

UNESCO tarafından tescillenen gastronomi şehri Afyon’da 3. Uluslararası Gastro Afyon Lezzetler Festivali başladı. Festivale Kırıkkale’yi temsilen Gastromi Şefler Federasyonu Divan Başkanı Şef Hüseyin Şipal ve ekibi katıldı.


KIRIKKALE’DEN ŞİPAL VE EKİBİ KATILDI

Afyonkarahisar 3. Uluslararası Turizm ve Lezzet Festivali (Gastro Afyon 2021) başladı. Türkiye Aşçılar Federasyonu (TAFED) ve Afyokarahisar Profesyonel Aşçılar Derneği (AFPAD) iş birliğiyle organize edilen festivalin açılışı, Afyon Motor Sporları Merkezi'nde yapıldı. Türkiye’nin her yerinden şeflerin katıldığı festivale, Kırıkkale’yi temsilen Gastromi Şefler Federasyonu Divan Başkanı Şef Hüseyin Şipal ve ekibi katıldı.

Haber Yorumları

Yorum Yaz

24543

Hakkımızda

Kırıkkale'nin En İyi Haber Sitesi yasal ve tarafsızlık bir şekilde yayın hayatına emin adımlarla devam ediyor. kirikkalem.net, Kırıkkale haberleri, Kırıkkale güncel Kırıkkale haberleri, son dakika Kırıkkale haberi ve gelişmeleri, Kırıkkale hava durumu, Kırıkkale namaz vakitleri ve Kırıkkale Büyük Anadoluspor ve Kırıkkalespor haberlerini okuyucuları ile anlık buluşturur.

Sayfalar

Uygulamamız

Üyeliklerimiz

sanalbasin.com üyesidir

Anadolu Ajans üyesidir

İha üyesidir

İletişim

kirikkalem.net

kirikkalemnet@gmail.com

-

-